Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az elsö szerelmed mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsö szerelmed mennyire tudtad feldolgozni, mikor vege lett?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos soha. Ennek már 5 éve.
2019. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közel egy évig voltunk együtt. Fiatalok voltunk. Azóta már eltelt 12 év. Nem emlékszem, hogy maradt volna bennem rosszindulat, ki nem mondott szó, esetleg érzés. Bár szerettem még őt mikor szakított velem, de ettől függetlenül néhány hónap után már túl voltam rajta. Aztán jött a következő, majd az azutáni és így tovább. Mindig a legutóbbit kellett feldolgozzam és nem hánytorgattam magam előtt a múltam.
2019. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17 éves voltam mikor összejöttünk, és 21, amikor szakítottam. Egyszerűen unalmas lett, ő iszákos volt, fokozatosan kiábrándultam belőle, a végére már undorodtam tőle, nem értettem magam, mégis mi volt benne olyan, amiért én négy évemet rápazaroltam. Egy nulla volt, így visszagondolva 14 évvel ezelőtti önmagamra, csodálkozom. Tehát maga a szakítás könnyű volt és nem viselt meg.
2019. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 voltam amikor osszejottunk es 19 amikor szakitott, ennek most lesz marciusban 1 eve, nem tudom tultenni magam rajta meg ugy se hogy mar van mas neki+letiltottam midenhonnan+szakitas ota nem is lattam mert tavol lakik es azt sem tudom hogy el e vagy hal.

Minden nap eszembe jut sajnos.

2019. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10 éves voltam plátói első szerelem volt, 17 évesen múlt el teljesen mert jött a másik ami közel 4 évig volt és halistennek már nem érzek semmit, mind a kettő plátói, szóval megkaptam mar a magamet :D 22 vagyok és remélem sosem leszek már ilyen ``beteg``
2019. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen. Nekem egy évig nagyon rossz volt, de idővel elmúlik a keserűség és sokmindent át is értékelsz. Ha később új kapcsolatod lesz az is változtat azon ahogy látod az elsőt. Nekem több olyan feleszmélésem volt, hogy "jézusom egy férfi így is tud kezelni egy problémát" az ígyet teljesen pozitív értelemben értve.
2019. febr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ritka undorító módon szakított velem, nagyon megalázott közben, ami nálam zsigerből a dacot és a dühöt váltja ki, könnyebbé tette, hogy megutáljam. Fél év alatt teljesen túl voltam rajta.
2019. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat azert volt a masodik hogy, elfeledtesse az elsot ;)
2019. febr. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem! Az első kitörölhetetlen nem tudod elengedni soha az életben az első igazi, ha jó volt, nem fog menni, ne is próbáld, én 30 éve vele élek... hidd el őszinte vagyok!
2019. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miattam lett vége, mert egyhangúnak találtam 20 évesen.

Ennek 40 éve és még mindig hiányzik. Azóta is mindenkit hozzá mérek. 64/F

2019. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!