Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért engem hibáztat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem hibáztat?

Figyelt kérdés

Barátok voltunk egy sráccal, bár pár megjegyzésből kiderült, hogy idővel elkezdett irántam többet érezni.

Azt mondta, nem gond, megoldja, ne törődjek ezzel, úgyis talál mást, meg nem szerelmes, csak vonzónak tart és hasonlók.

Úgy volt, őszig tartjuk a kapcsolatot még, utána megy ki külföldre. Nemrég kiderült, nem jöttek össze a dolgai, és nem mehet sehová. Mindezt olyan hangnemben közölte velem, mintha legalább én tehetnék róla, majd elküldött melegebb éghajlatra, és azóta sem beszél velem.


Nem az én hibám, hogy nem mehet. Akkor miért rajtam kellett leverni?


Hiányzik :(


2019. febr. 26. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik,akkor ìrj Neki.De ha csak,mint barát kell,akkor hagyd békén.
2019. febr. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!