Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi miért "viccelődik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért "viccelődik" ilyennel?

Figyelt kérdés
Felhozza hogy gyereket szeretne meg együtt élni de csak viccelődik. Teljesen komolyan kezdi aztán viccet csinál belőle. Ezt miért csinálja? Én egyáltalán nem hoztam fel ilyen témát.

2019. febr. 27. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
mert még nem férfi.Simán agyatlan.Ilyenek miatt van tulszaporulat a bolygón.
2019. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Elegge gyoker csavo lehet, es eretlen . De Veletlenul nem L. Betüvel kezdődik a keresztneve?


22/l

2019. febr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki azzal viccelődik, amivel akar. Ettől nem lesz senki gyökér vagy ilyesmi. Ha nem passzol a humorotok, akkor ne akarj tőle semmit, ilyen egyszerű.
2019. febr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapogatózott, de mivel nem kapott kellő megerősítést, úgy tett, mintha csak vicc lett volna. Ennyi.
2019. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, senkit nem pontoztam le
2019. febr. 27. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!