Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ti párotok (férfi) is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok (férfi) is sértődékeny és duzzogós?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Jól kell választani.

2019. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem duzzogós, de sértődékeny tud lenni néha, bár hozzám képest.. én sértődékeny és duzzogós vagyok :D bár nem tartósan :)

N

2019. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosan,főként ha nincs igaza.

Megtanultam így elfogadni.

2019. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha igen, de 20 másodpercig szokott tartani. :)
2019. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább hisztis. :D De csak az aranyos mértékben.

Szerintem ok nélkül (de talán még akkor sem ha lett volna oka) megsértődni 5 év alatt egyszer sem láttam. Duzzogni sem szokott, ha van valami baj akkor azt megbeszéljük. Nem hiszem, hogy lett volna olyan, hogy napokig fasirtban voltunk bármi miatt. Mindkettőnknek elég magas az érzelmi intelligenciája, szóval nagyon hamar rájövünk, hogyha nem jogos a hisztink, vagy mi vagyunk a hibásak az adott szituációban.

2019. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egészséges az örök békesség, hogy ha mindig minden happy, előbb utobb be golyozik valamelyik.
2019. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkàbb úgy mindanàm,hogy érzékeny.Meg is lepett,mivel csak később jöttem rá.Néha már érzéketlen bunkónak érzem magam mellette.Rólam minden lepörög,nem vagyok sértődèkeny,de a páromat gyakran még egy durvàbb film is felzaklatja fèrfi létére.
2019. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha nem úgy történik minden, ahogy ő szerette volna. Vagy ha épp nem azt mondják, amit hallani szeretne. Vagy ha nincs igaza, de fáj be ismerie. Ő ilyen, ilyen a természete.
2019. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mivel férfi, és nem hisztis kisfiú.
2019. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!