Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy nős pasi beléd szeretett? Mik voltak a jelei?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, nem csak meg akart dugni, hanem tényleg szerelmes lett.

Nem, nem akarok lecsapni senkit a felesége kezéről, inkább aggódom, hogy ez történt.



2019. márc. 1. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

De meg akart és meg is fog!


Dörzsölt pasi nagyon tud äm "szerelmes"lenni:)

2019. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Én nem aggódnék... :)
2019. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nem adja be a válási papírokat, addig a fején is pöröghet. :) Ha, beadta (bizonyíthatóan), nos akkor meg én pörögnék a fejemen :D, na meg akkor kezdhetnék/nél el aggódni. Addig felesleges bármi gondolat, érzés szegény nős hős szerelmesünk iránt. :)
2019. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert amúgy nagyon jó barátomnak tekintem, és szomorú lennék, ha ez most elrontaná a kapcsolatunkat. Szóval légyszi a kérdésre válaszoljatok, vagy ne. Köszi :)
2019. márc. 1. 05:29
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Azt úgyis észrevennéd.Volt amúgy nem is egy ilyen és csak a hülye nem vette volna észre, állandoan jött valami ürüggyel, folyton nézett, szinte vetköztetett a tekintetével.Sőt, a marhája meg is mondta nyiltan a legjobb barátnömnek, hogy tetszem neki és ha engem látott volna meg hamarabb, akkor engem vett volna feleségül.Aztán nagyott koppant mert elváltak, nekem meg nem jött be a pasi.
2019. márc. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére még nem. 42/F
2019. márc. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

A nős pasik "szerelme" az esetek többségében csak fellángolás.Nem kell komolyan venni.Pár dugás után ez a láng kialszik náluk.

Valójában szerelmesnek csak az nevezhető, ha a családját képes elhagyni a másik nő miatt, addig csak szép szavaknak tekinthető a szájából a szerelem szó.Nem beszélve arról, hogy képesek hazudni a szerelmet a dugás reményében.Ugye a cél szentesíti az eszközt náluk.

2019. márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Össze-vissza beszélsz Kérdező. A kérdésedben ez áll: "nem csak meg akart dugni". Khmm... Amikor már a dugás szóba kerül, vagy csak utalva van, ott már régen "mélyebb" kapcsolat van, mint barátság.

Egy nős férfivel idáig nem szabad eljutni. Sztem ezt egy nő elég jól kordában tudja tartani. Pici jelzések, testbeszéd, beszéd.

Aggódni annak kell, aki valójában nem akarja kordában tartani. És ez már a nő részéről szemétség. Ego simogatásra fel és kihasználja az állítólagos "barátját".

2019. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Kb. olyan, mintha felvennék egy durva rövid piccsa szoknyát, és utána fel lennék háborodva, h mindenki a valagamat lesi. :)
2019. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak a bugyidba akar bejutni, nem fogja a hazasságát feladni, még akkor sem, ha rosszul működik, mert mellette ott vagy neki te.
2019. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!