Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lányba szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picur20020602 kérdése:

Egy lányba szerelmes vagyok már lassan 5éve de ő nem viszonozza akkor mit tegyek? Alig ír, nem egy suliba járunk már és nem tudom elengedni.

Figyelt kérdés
Csak vele mennék kézen fogva az utcán.
2019. márc. 1. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen vesztenivalód nincs mond meg neki hogy te szeretnél vele járni ne azt mond hogy szerelmes vagy és ha visszautasít akkor tudod hogy nincs esély és el tudod engedni ha keg nem utasít el akkor megkapod nincs mit veszteni.
2019. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 éve????? Felejtsd el! A csaj valószínűleg nem is számol veled! Fogadd el, keres más nőt vagy járj k**vázni!
2019. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csajozz be. Mégha nehéz is sztem ezzel azt mutatod neki hogy mit veszített. Voltam ilyen helyzetben egy pasi belém volt zúg a mondjuk én is de ez nem lényeg hanemaz hogy én nem viszonozta az érzéseit kB. És 1évre rá az exével összejött és mondanom sem kell mit éreztem akkor. Aszemem előtt turbékoltak a csajt elhalmozta ajándékokkalstb. Szóval akkorjöttem rá hogy mit vagyis egy gyémántot veszítettem el. Ha utána méssz csak magadat alázod porig így viszont férfi leszel a szemében.
2019. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!