Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elhiszitek, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek, hogy amikor elengedsz valamit, vagy a legkevésbé számítasz rá akkor megkapod?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént most!!! 😍😍😍

Már el is busztam, mert nem azt mondtam amit hallani akar, hanem ami az igazság, de hiszem, hogy még mindig nincs semmi veszve!!! 🥳🥳🥳

Drukkoljatok!


2019. márc. 1. 11:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A busztam tudjátok mi akar lenni, csak fennakadtam az autómata szűrőn... 🤪
2019. márc. 1. 11:13
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Jah,ilyen Nekem is volt.Van is róla könyv.De olyan is,hogy elengedtem,aztán nem lett semmi,bár nem is érdekelt már.


Drukkolok,hogy Te ne baszarintsd el ùjra,vagy a mâsik fél😀

2019. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Persze volt ilyen, de akkor azt mondtam, hogy eddig kellett volna, most vagy húzzon a fenébe vagy húzzon sorszámot.... húzott a fenébe :D

32/f

2019. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
A boomeránggal mindig így járok.
2019. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3 évig nem estem teherbe. Rengeteg orvosi vizsgálat, minden rendben volt, de már a lombikról volt szó, arra meg még nem voltam felkészülve lelkileg. Ezért jegeltük a baba témát. Elkezdtem edzésre járni, cross fittezni, mondom kicsit kirittyentem magam. Két hónap múlva pozitívat teszteltem :o tuti azért, mert megszűnt a görcsös akarás.
2019. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, amit te leírtál, én nem nagyon hiszek benne. Nálam olyan esetekben, amikor nem szerepelt a dologban ember, bejött.
2019. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Emberekkel kapcsolatban ebben én sem hiszek. Nekik érdekük fűződik hozzá, ha vissszamegy mégis, az meg nekem már nem kell.
2019. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Aminek jönnie kell az jön akkor is ha rágondolsz,akkor is ha nem.És akkor amikor eljön az ideje.Aztán mondhatod,hogy azért,mert nem gondoltál rá,de ez nem igaz.
2019. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Néha előfordul ilyen, de nem mindig következik be.


Ha valamire (valakire) nagyon rágörcsölsz, és mindenáron akarod, tepersz, küzdesz érte, akkor sokszor inkább taszítod, mint vonzod a célt. Viszont ha elengeded, nem görcsölsz rá, nem számítasz rá, csak lazán, felszabadultan teszed a dolgod, sokkal jobban tudsz (fizikailag és szellemileg is) teljesíteni, sokkal szimpatikusabb és vonzóbb leszel mások szemében. Szerintem ennyi a "titok" az egészben. És ez igaz sportokra, karrierre, párkapcsolatra, szinte az élet minden területére.

2019. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Drukkolok neked:).


Részemről tuti nem létezik ilyen, de ki tudja.

2019. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!