Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elo szokott itt jonni a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elo szokott itt jonni a nagy korkulonbseggel (a ferfi javara) rendelkezo parkapcsolatok temaja idonkent. Megfigyeltem valamit. Szerintetek is igy van?

Figyelt kérdés

Azt, hogy pl. akiket eloben ismerek, es nagy korkulonbsegu kapcsolatban elnek, ott a no inkabb atlag, atlag alatti kulseju. Ti is igy gondoljatok?


A dekorativabb huszoneves lanyok inkabb a sajat korosztalyukkal foglalkoznak, szerintem. Kivancsi vagyok, ti mit gondoltok, mit figyeltetek meg.



2019. márc. 1. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En ezt meg nem figyeltem meg, de lehet hogy korulotted inkabb ez jellemzo :)
2019. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok dekoratív,nincs is senkim.Nem is értem ezeket a nagy megfigyeléseket.Én ilyesmit nem vettem észre.
2019. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem figyeltem meg ezt, ileltve nem ezt látom.
2019. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Pont azt figyeltem meg, hogy az ilyen kapcsolatokban a nők elég dekoratívak (a férfiak pedig elég magas rangúak).
2019. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia, ez elég vicces, mert én kapásból mondok neked tíz olyan embert, akik ellenkezőleg vannak, mint amit te megfigyeltél, egy konkrétat írok :(nem mindegyik párt ismerem személyesen, csak kis városban élünk, és látásból szinte mindenki ismer mindenkit) pasi idősebb 42 éves, a most

már felesége 30, négy éve házasok, egy éves a kisgyerekük. A hölgy csinos, dekoratív, tényleg szép, de nem az a kiló smink, meg legújabb ruhák, ő valahogy természetesen szép, és ráadásul nagyon kedves, közvetlen. A férfi középvezető, és igencsak fontos számára a külsőség, a megjelenés. Tehát nem választhat maga mellé és sárga fogú, zsíros hajú, maradi nőt... Függetlenül attól, hogy kedves e.

2019. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ember függő. Nagy általánoságban 10 év különbség szokott műkődni hosszú távon, az felett meg jóval csak rövid táv. De ha 2 ember nagyon egymásra talál akkor a kor tényleg csak egy szám .
2019. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a nagy korkülönbség és a dekoratív is relatívak. Ha jobban belegondolok, nem igazán ismerek szemèlyesen olyan párt, ahol 5 évnél nagyobb lenne a korkülönbség. A közvetlen környezetemben meg a tágabb ismeretségi körömben nagyjából ez a maximum, mindegyik esetben a férfi javára. A férjem 8 évvel idősebb nálam, nem tudom, ez nagy korkülönbségnek számít-e, talán határeset. Legtöbbször 10 évet meghaladó korkülönbséget szoktak annak mondani. Nem tudom, mennyire számítok dekoratívnak, inkább átlagos külső adottságúnak mondanám magam, viszont az átlagnál jobban öltözöm,jó alakom van, sokak szerint csinos vagyok. Egy nőnek sok eszköze van, hogy "optikailag tuningolja" magát. Szerintem és mások szerint is harmonikus párt alkotunk, semmi kirívó nincs bennünk egymáshoz képest. Korábbi kapcsolataimban sokkal nagyobb korkülönbség szokott lenni (ált. 15-18 év), a férjem relatíve fiatal a preferenciámhoz képest. A korábi pasijaimnál viszont feltűnően jobban néztem ki,nem egy beszólást kaptunk erre. Igaz, min.10 évvel fiatalabb voltam, mint most, ill. lehet, hogy ők voltak mások szerint átlag alattiak. Az jut még eszembe, hogy apám 2. felesége 10 évvel fiatalabb nála és sokkal jobban néz ki, mint az Öreg (bár az nem nehéz, szóval attól még nem feltétlenül dekoratív :)).
2019. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Én nem ezt látom. Nyilván több dologtól is függ, pl. hogy milyen az az idősebb férfi. Nyilván egy lelakottabb idős férfi mellett nem a cicababa fog feszíteni. De több olyan párt ismerek, ahol nagy szép és dekoratív a nő - mondjuk nem ez a hűdetrendi instacica típus, és ebben az esetben a férfiak fiatalosak (nem ciki módon), adnak magukra, nem a legaljább munkát végzik, sportosak... de ha nem is sportosak, műveltek és elegánsak. Nem hiszem, hogy az lenne a szépség fokmérője, hogy kinek jönnek be az idősebbek és kinek jönnek be a velekorúak.
2019. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!