Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen megérteni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen megérteni ezt a nőt? (Nem mindennapi történet? )

Figyelt kérdés

Legalábbis számomra nem...

A történetem a következő. Egy éve ismerek egy lányt. Együtt dolgozunk. Nagyon jól elvoltunk vele ezidő alatt és majdnem az elejétől kezdve belezúgtam mondhatom. Kölcsönösnek éreztem ezt de nem akartam belemenni különféle dolgokba mert akkor még a régi párjával volt. Mint utólag kiderült nagyon pocsék volt már minden. Aztán eljött amire vártam. Szétmentek. Nekem hirtelen inamba szállt a bátorság és nem kezdeményeztem. Aztán kb 2 hét telt el és lett egy új párja. Jött hozzánk egy új lány és én annyira jóban lettem ezzel az újjal hogy már lógott a levegőben hogy összejövünk. Érdekes módon vele mertem kavarászni. Nem.paráztam....

Ettől ez a régi csaj nagyon bedühödött és gyűlölt mindkettőnket. De aztán egyszercsak elkezdett "nyomulni". Folyton arra játszott hogy kikezdjek vele. Én nem tettem ekkor sem semmit mert nem.értettem hogy ha egyszer van egy új párja és szerelmes is akkor miért van rám szüksége.? Sokáig próbálkozott. Aztán kicsit alább hagyott. Egy közös ismerőstől megtudtam hogy nagyon akarna engem. Ez nagyon jó hír is lett volna ha nem lenne most 10 hetes terhes a mostani párjától... Jelenleg ott tart a dolog hogy megint próbál közel férkőzni hozzám, fogdosgat itt-ott és folyton kémkedik utánam amikor más lánnyokkal csinálok valami programot. Folyton lesekedik utánam, utánunk és nagyon lekezelően és utálatosan bánik azokkal a lányokkal akik közel kerülnek hozzám. Teljesen értetlenül állok mindezek előtt...

Terhes. Kismama. Van párja. Hamarosan családja lesz és mégis egyfolytában engem próbál megszerezni. Mi játszódik le egy ilyen nőben?

Minek akkor a gyerek? Miért akar szülni ha ennyire én érdeklem?

Segítsetek megérteni hogy mi folyik itt.


2019. márc. 1. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
A nők még saját magukat sem értik, így nekünk, férfiaknak ez kb esélytelen. Amúgy az van, hogy mindig az kell nekik, ami nincs, amit nem lehet, nem szabad. Ha "megszerezne", akkor is nagyon valószínű, hogy hamar rád unna és dobna. Nem azért, mert uncsi vagy, hanem az úgy nem izgi, hogy minden oké. Ha egy szóval kéne válaszolnom, azt mondanám, hogy: nők.
2019. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen, felelőtlen, és a gyerek sem tervezett volt.
2019. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen pasi is, aki mindenkit magának akar és mindenki kedvence akar lenni. Általában ő szokott egyedül maradni.
2019. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Amit a 2. Ír.

Én itt ámbrándultam volna ki belőle... te hogy állsz ezek után hozzá?

2019. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nem tudom már magam sem.hogy hogyan is álljak hozzá. Csalódtam benne. Nem.gondoltam volna hogy ilyen pitiáner. Egyébként szerintem sem volt tervezett a baba. Kb egy hónap után lett terhes... Az előző párjától is nagyon szeretett volna de állítólag nem tartotta érettnek az anyaságra.
2019. márc. 1. 18:59
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, de maximálisan elhatárolódom ettől a viselkedéstől. Ez nem nő, hanem egy idióta qrva. És nem gondolom, hogy megérthető ép ésszel az, amit ő tesz. De a kisbabát nagyon sajnálom.
2019. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Mostmár láthatjuk miért...


Nekem van egy vállakozásom, fevettem egy lányt aki kb 20 évesen szült, nem az apával nevelte stb.

Baromi nagyot buktam, elcseszte a melót, eltűnt és én szívtam miatta...


Szerintem ha csak nem vagy tanító alkat, jobb ha elengeded ezt a csajt, mert csak a bajt hozza rád... mondom én. Persze pálfordulási esélye mindenkinek megvan... de ez a kapálózás nem a józan belátásból táplálkozik....

2019. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek régebben többször elsírtam magam miatta itthon a négy fal között.... Amíg nem tudtam hogy milyen is ő azt hittem hogy ő lesz számomra a megváltás... Végre boldog lehetek... Most viszont már nem hiszem hogy jól járnék vele.. De a fickót sem értem, hogy milyen jellem az aki friss párkapcsolatban rábólint a gyerekvállalásra.. Nem egy hónap után kellene. Szinte biztos vagyok benne hogy egyedül fogja nevelni azt a gyereket... Kicsit úgy érzem hogy ennek a csajnak csak arra volt szüksége ebből a pasiból hogy teherbe ejtse... Semmi másra. Borzasztóan meredek felfogás ez.... Mindenáron anya akart lenni már hosszú ideje... Félelmetes... Komolyan.... Sajnálom hogy így alakult. Nem hinném egyébként hogy a jövőben én vállalnám a pótapuka szerepet... Pláne úgy hogy korábban sokszor kellett őt eltartani mert nem szeret dolgozni, amit magam is tapasztaltam már.... Lehet többet volnék ideges mint boldog...
2019. márc. 1. 19:26
 9/17 A kérdező kommentje:

#7 igen. Ez szokott lenni az ilyesmi vége... Mindig egyedül vagy esetleg más neveli a gyerekét az ilyennek... És persze mindig minden borul ilyenkor...

Remélem azért sikerült az üzletet valahogy helyrekalapálni a lány hibája ellenére

2019. márc. 1. 19:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Mégis mit szeretsz benne? Őszintén.

Gondolom jól néz ki, mert amúgy egy nagyon nagy sggfejnek tűnik.

2019. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!