Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne gondoljak az exemre a pasim mellett?

Figyelt kérdés
Elegem van ebből. Én szakìtittam, de nem tudom elfelejteni. Mostanra megutált teljesen jogosan. Mert fogyatékosként viselkedtem vele. De csak rá gondolok és veszettül hiányzik. Sosem leszek senkivel olyan boldog mint vele. Persze mondhatnátok hogy most szakìtanom kell de nem akarok. Nekem kell a jelenlegi párom. Hogy oldjam meg??
2019. márc. 1. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kellet volna már közben megcsalni, találkozgatni mással hiába nem fekszel le mással a megcsalás az megcsalás.
2019. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!