Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ezt hogy értsem? Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy értsem? Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Mindketten másodéves egyetemisták vagyunk. Első napon ismertem meg, azóta is nagyon jó kapcsolatot ápolunk. Én akkor első látásra beleszerettem, megismerkedtem vele, nagyon ritka az olyan ember, mint amilyet az Ő személyében megismertem. Akkor nagyon gyorsan kiderült, hogy van barátja, de én úgy döntöttem megéri várni rá. A kapcsolata kb. novemberben ért véget a másik fél miatt. Én egyből megtettem az első lépést felé. Akkor picit még korai volt bevallom nagyon megviselte az egész. Azt mondta akkor, hogy el tudja velem képzelni, de idő kell neki, én mondtam neki tiszteletben tartom és képes vagyok várni rá. Eltelt közel 3 hónap, újra felhoztam neki ezt. Picit teszteltem eleinte, hogy egyáltalán tényleg érdeklem-e őt, és a reakció az volt erre, hogy rosszul esett neki és persze hogy érdeklem meg fontos vagyok. (Tudni kell ezalatt a két egyetemi év alatt végig segítettem mindenben). Megkérdeztem tőle és pontosabban hogy látja mit gondol: erre azt mondta hogy nem tudja, mert szeretné de nem tud hirtelen dönteni. Én úgy látom, hogy a kapcsolata miatt nagyon óvatos lett és nem igazán szeretne kockáztatni, és úgy látom a barátságunkat sokkal többre értékeli, meg az ebből fakadó biztonságérzetet, mint azt hogy ebből lehessen kapcsolat. Megígérte hogy szólni fog, hogy döntött, ugyanakkor azt kérte, hogy addig lehetne-e minden a régi? Eddig nem igazán volt párkapcsolatom, elég tapasztalatlan vagyok ebben. Szerintetek ebből lesz valami? Én többet akarok mindenképpen, mint egy egyszerű barátság.


Ha lehet lányok/nők véleménye érdekelne jobban.

Kérlek titeket , hogy ne trollkodjatok a válaszadásban!


Én F25/ Ő N26


2019. márc. 2. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ebből az lesz kérdező, hogy a pszichológusa leszel, a lelki szemetes ládája, meg akitől szívességet lehet kérni, de a hapsija erős 90%, hogy nem leszel. Én azt javaslom, hogy gondold végig, hogy ebbe bele tudsz e nyugodni vagy fontold meg, hogy szépen eltűnsz, mint szürke szamár a ködben.

32/f

2019. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Személy szerint én is bizonytalan lennék még akkor is, hogy ha amúgy tetszene az illető és vonzódnék hozza, ha azzal allna elem,hogy dontsek hogy egyik pillanatról a masikra egy pár legyünk e, és nem pedig kialakulna a dolog azáltal, hogy romantikus módon közeledik.

Valahogy számomra riasztó az, hogy ha csak úgy el kell dönteni mindenféle alap nélkül, hogy akivel eddig barátként beszéltem, azt holnaptól ne egy öleléssel hanem csókkal köszöntsem ha látom, sokkal jobb ha szép lassan kialakul egx kapcsolat és nincs előre leszögezve hogy akkor ez mi is lesz.

2019. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem teljesen egyik napról a másik napra, felvezettem ezt is, elhívtam randira és ő mondta azt, hogy nem kell úgy ismerkednünk, mert ismer már annyira, de további programról még nem esett szó
2019. márc. 2. 10:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon tul gondolod. A csaj egyszeruen nem nagyon gondol rad ferfikent, csak nem akar megbantani. Inkabb a kedves baratja, segitoje vagy, akitol jegyzetet ker, akivel elbeszelget es ennyi. Ha tetszenel neki, vagy akarna barmit is komolyabban, akkor o lepett volna ki a kapcsolatbol vagy pedig szakitas utan kicsivel mar együtt lettetek volna. Ez a csaj csak egy biztonsagi talonban akar tartani teged. Ha nagyon muszaj es nagyon nem akar mar szingliskedni, akkor rad fanyalodik ha nem talal jobbat, de addig is legy hű baratja...
2019. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#2. Mert a 2 év barátság mi? Nyilván a randi lett volna a romantikus közeledés. Miért gondolkodik ennyi nő végletekben vagy nézi a másikat sík hülyének?

Ez kB ugyan az a megnyilvánulás, mikor hátrahőköl a csaj, ha a mik a terveid vele, akkor azt válaszolod, hogy MAJD családot alapítanál (nyilván, ha eljuttok addig).

32/f

2019. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem akar elmenni veled randizni,mert már ismeritek egymást ùgy??Ez olyan hihetetlen szintet üti.Olyan jól tud esni,ha annak ellenére,hogy gyakran talâlkozunk az egyetem miatt,de még pluszba el is vinne valahova,nem az óra közben után ebédidőben akar ismerkedni az,akire vágyom.Ha tetszenél neki kicsit,vagy többet látna benned,mint barát szívesen elfogadná a randi ötletet,mert egészen mások a körülmények.Én nem gondolom,hogy ebből bármi lesz,de ha mégis,akkor jó hosszù idő lenne mire elkezdene érezni valamit,kb. akkor mikor már Te nem.Meg ez is hogy majd szól.És akkor majd hirtelen együtt jártok?N36
2019. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta nekem, azért olyan bizonytalan az egészben, mert az előző kapcsolátban akkorát csalódott, hogy lehet hogy neki jobb egyedül, ugyanakkor azt mondta hogy már sokat gondolt arra, hogy lehetne köztünk valami. Arra pedig, hogy csak várat-e a semmire vagy tényleg lesz valami, azt mondta , hogy tudja milyen, amikor csak hülyítik az embert és nem szeretné velem eljátszani ezt.
2019. márc. 2. 10:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretné eljâtszani,de ha meggondolja magát,akkor majd akar randizni is?És ha igent mondd az fix,és megváltoztathatatlan?

Gondolt már rá?Mikor?A nagy fájdalom közepette,mikor szakított a pasijával?Pedig egy randival sok minden eldőlhetne benne is.Akarja vagy nem.Ha eldönti jó,az még nem száz százalék,hogy érez is valamit,utána is mondhatja,hogy neki ez nem megy.Akkor is tűnhet olyannak,mint aki játszott a másikkal.Ennek a gondolkodomnak nincs sok értelme ebben a formában.

2019. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt ne vard, hogy majd amiket leirtam, egyszer is a szemedbe fogja mondani kristalytisztan :D. Amig te meg nem unod, addig nyomatja majd ezeket a mellebeszeleseket, hogy jaj de te olyan aranyos vagy, de el sem tudod kepzelni mennyire fajt, soha nem akarnam tonkretenni a mi baratsagunkat, adj egy kis idot blablabla... ez addig fog menni amig meg nem unja hogy szingli es nem talalt minimum egy turheto szexbaratot es mar hajlando veled randizni megis hirtelen vagy pedig addig amig belep az eletebe egy pasi aki tenyleg tetszik neki, es hirtelen majd minden csalodas nem letezo lesz es mennek randikazni.
2019. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A randira még annyit, hogy megbeszéltük hogy filmezünk, de még azóta nem sikerült, közös időpontot találni, munka egyetem miatt.
2019. márc. 2. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!