Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetnek ilyen ordítóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek ilyen ordítóan ostobák egyes pasik, hogy kiderül, hogy lebuknak, hogy csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy már azelőtt lebuknak, hogy megfektették volna a csajt.


Én immár 30 éve játszom az úriembert, soha az életben nem fordult még elő, hogy lebuktam volna. Mert randira vittem a lányokat, volt, amelyiket ide felhoztam, és főztem neki, tehát romantikáztunk is. A nők szeretik, ha egy pasi figyelmes.


Taktikai okokból volt, hogy én vettem vissza a közeledő nővel kapcsolatban. Ezzel egyrészt fokoztam benne a feszültséget, másrészt megerősítettem azt a hiedelmet, hogy komolyan érdekel, hiszen női logikával feltételezve nyilvánvaló, hogy ha egy pasi elutasít, hanyagol, akkor az biztos nem megdugni akar.


100%-ra felhúzva tehát a bizalmat, onnantól minden úgy történt, ahogy én akartam.


Na akkor, hogy lehetnek olyan ordítóan ostoba, idióta fazonok, akik ennek ellenére 1-2 lépésre a szextől lebuknak?


Az eszem megáll, nem tudom, hogy sírjak-e vagy röhögjek rajtuk.


2019. márc. 2. 13:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Még valami: a tejfölöszájú egyének bizonyára nem értették meg azt sem, hogy ami működik a diszkós pitsánál, az egy művelt, intelligens nőnél nem. Szóval ezek az alacsonyrendű alakok inkább égetik a férfinemet az ostobaságaikkal.


Na ennyi, csak ezt ki kellett írnom magamból, mert ELKÉPESZT az ostobaság.

2019. márc. 2. 13:52
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Igazán ügyes vagy Pisti, és most erre vagy büszke?


Elég sok szabadidőid lehet, ha van kapacitásod más szexuális életén/kapcsolatain/próbálkozásain röhögcsélni.

2019. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát elhiteted vele, hogy komolyat akarsz, rászánsz egy hetet vagy kettőt, lefekteted, majd dobod is.

Gratulálok, igazán felnőttes, korrekt viselkedés.

Ja, nem.

Kevés ennél undorítóbb dolgot tudok elképzelni.

2019. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Büszke nem vagyok rá, mert nem állítom, hogy erkölcsileg helyes lenne, amit teszek, bár vannak nők, akik megérdemlik.


Egyébként:


Természetesnek tartom, hogy figyelem mások kapcsolatait. Hiszen a módszereimet azokból (is) raktam össze. Megfigyeltem ugyanis, bizonyos nőknek mi jön (nem jön be), bizonyos pasik mit csinálnak jól (rosszul), így ahhoz szabottan bántam a nőkkel. Tisztában vagyok pl. azzal, hogy XY-nál több idő kell a bizalomhoz, mást már aznap este lehet vinni. Persze nem vagyok nőcsábász, tehát nem állítom, hogy minden nőt meg tudok fektetni, de azért vannak sikereim.


Még valami:


Nincs sok szabadidőm. Intézem a dolgaim. Csak felháborított ez a dolog, és úgy éreztem, ki kell magamból írnom.


Este majd talán visszanézek.


A mocskolódásokra azonban nem válaszolok.


Sziasztok, kellemes hétvégét.

2019. márc. 2. 14:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem nagy taktikus vagy, csak szerencséd volt egy rakás megvezethető, üresfejű libával. Megtaláltátok egymást, jár a taps. És most?
2019. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős vagy de ez manapság már nem igy működik.

Felesleges taktikázni, sexkapcsinál/egyéjszakásnál ráutaló magatartással mindkét fél tudja(és elfogadja), hogy csak az aktusról fog szólni a történet.

Vag pl.: tinder

Ja és ezt ki is írják.

Épp ma láttam egy ilyet kiírva társkeresőn.

2019. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Még annyi időm van, hogy a 3-asra reagáljak:


Volt, amikor 2 hónapig fűztem egy csajt, tehát kitartó voltam.


Ironikus módon azonban rábaxtam, mert a csaj nem sokkal később kidobott engem, és visszament a pasijához.


Bevallom, hogy ez az eset kifejezetten fájt, ki is menekültem külföldre felejtésképpen. De valahol megerősödött bennem az, hogy jó úton járok, mert ha kiteszed a szíved, akkor kihasználnak. Szóval a kalandor életmódnak van védekező mechanizmusa is.

2019. márc. 2. 14:09
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit vegyél vissza az arcodból.


Ezeket az “ostoba fazonokat” mégis csak többre lehet értékelni valamely szempontból, mint téged. Legalább õszinték. Õszintén tálalják a szándékaikat, becsületesen, lesz ami lesz alapon. Ezzel szemben te becsapod, átvered a nõket. Kit érdekel, hogy megfektettél egy nõt, ha utána az kiismer és messzirõl elkerüli a fajtádat, esetleg a barátnõinek is elmondja, hogy milyen ember vagy, hogy azok is tartózkodjanak tõled és a hülye színjátékaidtól.

2019. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#7


A sors keze. Ez volt a büntetésed, mert csak megfektetni akartad volna. A lány jobban járt, az viszont tény. Nem dugta meg pluszban még valaki feleslegesen.

2019. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a kérdezőnek. Én őszinte vagyok. Így esélytelen. 40f nős nyílt kapcsolatban.
2019. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!