Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy eleinte külsőre nem tetszett egy nő/férfi, aztán később mégis a párotok lett?

Figyelt kérdés
Miért tetszett meg később?
2019. márc. 3. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, de most lehet, hogy azt remélem, hogy így legyen.

De nem tudom, miért, szerintem most ilyen a lelkivilágom.Ja meg megmutattam valakinek, és közölte, hogy nem is csúnya

2019. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Volt, de nem ronda volt, csak szívem szerint megütöttem volna, mert ilyen beszólogatós fajta. Aztán egyszer segített, szóba elegyedtünk, beszélgettünk kicsit, gondoltam nem is olyan fíreg, mint gondoltam. Aztán a következő tanévet végig bratyiztuk, a rákövetkezőre összejöttünk és gyakorlatilag a leghosszabb kapcsolatom lett (7.5 év) :D

32/f

2019. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szinte minden kapcsatom ilyen volt. A lelkükbe, gondolkozásukba, humorukba szerettem bele, nekem az sokkal fontosabb, mint a külső. Amikor meg szeretem valaki lelkét, akkor elkezdem szeretni a testét is, ilyen egyszerű.
2019. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Volt.

Azért mert ràjöttem nem egy ember külseje a boldogság és nem határozza meg azt milyen ő valójában... lehet valaki állati szép stb, ha közben folyton megbánt, egoista stb akkor a szépsége sem vígasztal... erre majd rájössz egyszer.

2019. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként ha valaki csak külsőleg tetszik, de belsőleg nem, ott mit szeretek, mi tetszik? Max a saját ízlésem... :P
2019. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Szintén volt..először mikor össze futottunk ugy voltam vele hogy nem kell nem akarok töle semmit. Aztán el kezdtünk beszélgetni utána találkoztunk és kezdtem rá jönni hogy még is van valami ebbe a pasiba..tetszett ahogy rám nézett a kék szemeivel és egyböl elvarázsolt..azóta együtt vagyunk lassan két éve :)
2019. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvesem akibe fülig szerelmes vagyok egy nagyon kövér ember. A szeme, a nézése, az elvei majd a csókja ledöntött minden falat ami a kűlsővel kapcsolatos elvárásaimból épűlt. Nagyon szeretem!
2019. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!