Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha fajdalmat erzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha fajdalmat erzek?

Figyelt kérdés

Átéltem egy erdekes dolgot , amit megosztanák

Megismertem egy ferfit , aki erzelmileg elerhetö volt , nagyon nyiltan allt hozza a sajat erzeseihez , nem jatszmazott , es megmondta konkretan hogy szeret stb , es tartotta magat a mondottakhoz , nem kellett varni a hivasat , talalkak utan jelentkezett es tenyleg egyedulalló volt .

Soha azelött ilyen pasival nem talalkoztam , ezert nehez volt a szamomra komolyan venni egyböl az erzeseit , persze hinni akartam , de mivel megegetttem magam parszor úgy döntöttem òvatos leszek

Vegul vege szakadt mert nem viselte el ezt a stilusom es hogy nem hiszek a kapcsolatban egyböl ( legalabbis ez a hivatalos okfejtés )

Mindenestre naponta többórás ” agymosast ” kaptam napokig rengeteg pozitiv erzelem formájában , megtapasztaltam az elfogadast , amikor minden úgy jó ahogy van .

Ezek utan úgy erzem szunetre van szuksegem es nem tudok újakat megismerni , mert faj hallani hogy csak szexet akarnak .

Eletemben elöször fordult elö hogy emberszamba vettek érzelmileg es ö tudta hogy nekem erre van szuksegem .

Ezek utan sertönek erzem a komolytalan ajanlatokat .

Se a szuleim senki nem adott két forintot az erzeseimre es nem mondta hogy mennyire ertekel es szeret

Persze ezek szerint ez egy strategia volt a reszeröl es nem volt igaz , sok nö vette körul es megtanult veluk beszelni

De megis valtozatott rajtam ez az élmény . Nem tudom de nagyonhiányzik . Sajnos ez mar nem kölcsönös

Hivnak talalkakra mas pasik azóta de fajdalmat erzek, teljes zsibbadast

Szeretném hinni , hogy ha igy elmúltak az érzései nem is voltak igaziak


2019. márc. 3. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld ezt:


[link]


Lupin szerint jót tesz.

2019. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit tegyek ha fájdalmat érzek mert nekem meg pont hogy még lehetőségem sincs ismerkedni? Neked legalább van. Elbasztad, a te hibád, majd kihevered és választasz másik hódolót a jelentkezők közül...
2019. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Iratkozz fel a tinderre, neked is lesz lehetöseged ismerkedni
2019. márc. 3. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld az ilyet! Tudta hogy mire van szükséged, beetett és ennyi. Az hogy valakivel kialakulhasson egy belső lelki viszony, ahhoz sok idő és őszinteség kell. Vannak ilyen férfiak, de az esetek többségében ezek csak kamuemberek, akik megvezetni akarják a nőt és irányítani.


A jobbik eset az ha magától ráébred hogy nem akar, mert mondjuk valami nem tetszett benned, vagy nem tudott irányítani. A nők nagyon kiszolgáltatott helyzetben vannak, mert egy ilyen férfi felméri hogy milyen a családi életed és ő ahhoz veszi fel a figurát, hogy figyelj rá, mert ő pont az akire szükséged van és csak egyedül ő ért meg.

2019. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!