Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt köztetek olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan ember, aki szó szerint belebetegedne abba, ha szerelem nélkül kellene élnie?

Figyelt kérdés
"a szerelem olyan, mint a víz. Ha az nincs, csak egy semmi vagy"
2019. márc. 3. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel elég sok magasztos dolog érdekel így ha úgy alakulna lelkileg-szellemileg az a vonal is ki tudna elégiteni...


Ezeket az őrületes vágyakat 20-on évesen már kiéltem, nem érdekel...

2019. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utoljára olyan 20 évesen voltam szerelmes. Azóta nem volt. Voltak nők az életemben, de szerelem nem. Minden oké velem. A családomtól, barátaimtól elég szeretetet kapok és a nőknél is vagyok annyira jó, hogy a szexuális és fizikai intimitás iránti vágyaim hamar ki tudjam elégíteni.


25/F

2019. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nekem a szerelem nem egy elvont dolog, hanem egy bizonyos szemelyhez kotodik ezert valoszinuleg az elvesztese hosszu idore megviselne. De amig o nem volt az eletemben addig elvoltam.
2019. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan hosszú kapcsolatban, ahol hiányzott a szerelem mindkettőnk részéről. Ami volt, az leginkább a testi vágynak, és a fellángolásnak volt a keveréke. Mára már látom mi a különbség. A testi vágy, a szenvedély önmagában egy semmi.. Ott kezdődik el valami, amikor a személy egyre fontosabb, érdekel, és ragaszkodást vált ki.

Kérdező, te mit értesz szerelem alatt, illetve te hogyan értelmezed ezt a dolgot?


Több szakember szerint a szerelem idővel mindenképpen veszít az intenzitásából, mivel a szervezet számára az ezzel járó dolgok nem sokáig tarthatóak. Magyarán előbb-utóbb ez alább kell hagyjon. Ekkor viszont úgymond szerelem nélkül folytatódik tovább, bár szerintem ilyenkor egy mély ragaszkodás betölti a heves érzelmek helyét, ami szerencsésebb, mert így tud az ember a hétköznapokban is használható lenni, és nem a másiktól függ a létezése lelkileg.


Nem tudom mennyire akarok észvesztően szerelmes lenni.... Viszont azt szeretném, hogy akivel összekötöm az életem, ott mindkettőnkben ragaszkodás legyen egymás iránt. Nekem két dolog fontos: az egyik az egymás személye mellett átélt nyugalom, a másik (meglepő módon) az öröm, hogy jó a másikkal lenni, érdekel hogy mi van vele, várom és tervezem a közös jövőt, vagy hogy például büszke vagyok rá. Emellett nem vagyunk frusztráltak, ha önálló hobbik vannak, így mindenki teszi a kedvtelését is, nem lógunk folyton egymáson. Ennyi kell ahhoz, hogy kiegyensúlyozott legyen a kapcsolat, mert nem lenne jó függeni egymástól ilyen szinten, meg kell is az élettér, és az önálló feltöltődés is.

2019. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!