Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik normális monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális monogám kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést,hogy folyton mindenki az evolúcióra hivatkozik meg az ösztönökre,van aki hisz,van aki próbál hinni,sokan meg nem hisznek a monogámiában.Sokak szerint úgy is megcsalja a két fél egymást mert ez így van megírva meg sorolhatnám még az érveket.Elgondolkodtam ezen az egészen,én nem akarok ilyet,férfi vagyok tudom szokatlan férfiaktól ilyen gondolatok de nekem csak egy kéne se több se kevesebb.

2019. márc. 3. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Az a helyzet hogy ezen szint felett is vannak emberek akik tudatosan élik életüket, és tudják, hogy normális ha más megtetszik nekünk de mégsem teszünk olyat ami a saját értékrendünk szerint nem helyes...

Többen vagyunk mint gondolnád...

2019. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

A hörcsögök, tengeri malacok pl. szó szerint egy életre választanak párt, egyetlen másik fajtársukkal szexelnek egész életükben. Az ember nem ilyen.


Nem vagy egyedül. Most bántás nélkül általában azok a férfiak mondják ezt, hogy "nekem csak egy kéne se több se kevesebb", akik egyet sem tudnak megkapni. Akik nem sikeresek a nőknél, nem vonzódik hozzájuk sok nő, azok így gondolkodnak, mert már egynek is rohadtul örülnének.

2019. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Soha egyetlen párom sem csaltam meg, és nem a lehetőség hiánya miatt...


F39

2019. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

# 2


Ez egy hülye általánosítás,mert a nem minden férfi vadász,jó most nincs barátnőm,de míg nem voltam szar helyzetben 5 barátnőm volt,sosem csaltam meg egyiket sem.

2019. márc. 3. 13:44
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Igen .

- Ez döntés kérdése.


Örükök,hogy mások is gondolkodnak így.

/N

2019. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Létezik. Az, hogy valakiket csak az ösztönök vezetnek meg nem volt részük benne, nem jelenti, hogy másoknak sincs.
2019. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Amelyik férfi az ösztönökre meg az evolúcióra hivatkozik, azzal nincs dolgom. Szűrni kell.
2019. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 marcipántea ***** válasza:
62%
A párkapcsolat egy szögből nézve folyamatos döntések halmaza, és a döntések nagy részét érzelmekre alapozzuk. Ha mindkét fél képes és hajlandó mindig a másik fél mellett dönteni, akkor nincs gond. Nekem a monogámia nagyon fontos, és úgy látom, hogy a környezetemben azért elég sokan így gondolják. Szóval persze, hogy vannak ilyen kapcsolatok :)
2019. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan. Amelyik férfi az ösztönökre hivatkozik, az kuka. Vagy max helyén kezelem és eszembe sem lenne vele kapcsolatban lenni. Volt már erre példa.


Kiábrándító és primitívnek tartom. Ösztönlény szint. Mondjuk nem is volt túl intelligens, nem is tudtam tisztelni. Az ilyennel max kalandba lehet belemennni de többet várni felesleges. Én jókat röhögök ha itt van de kb ennyi.


Az embert az különbözteti meg az állattól, hogy képes felülemelkedni az ösztönein

2019. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

Valamekyiknapgondolkoztam el azon, hogy vannak ezek a nyitott kapcsik, olyan szlogenekkel, hogy épp azért szereted nagyon, mert megengeded, hogy mással is lehessen, meg az ember nem monogámiára született....

Alapvetőleg elhiszem, hogy főleg a férfiak, a fajfenntartás ösztöne miatt több nőt akarnak megqrni, akár kapcsokatban is.....de a gyakorlatban ez úgy mükődik, hogy senki nem érzi magat jól egy ilyen kapcsolatban , csak a pasi. Vagy ha megcsalja,ott is sérül az egész kapcsolat.


Szóval , azért vagyunk emberek, hogy felülkerekedjünk az ösztöneinken.

2019. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!