Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg csak én reagálom túl? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval,amikor meg ismerkedtünk a barátommal vagy is amikor elöször láttuk egymást akkor ö neki volt egy barátnője és akkor jött rá hogy én kellek neki. Szakitottak és mi össze jöttünk de valami mindig történik. A kedves exe (akit én szintén ismerek) mindig kitalál valamit. Volt olyan hogy azt mondta hogy a párom nem hagyja békén meg hogy össze akar vele jönni meg ilyenek persze a barátom nem tud rola. Az exe elöször azt mondta hogy szereti még mindig utána meg azt hogy nem akar töle semmit. De viszont egy faluba laknak (mi még nem költöztünk össze) és sokszor veszekszünk ez végett. Mindig mondja a párom hogy csak én vagyok neki meg hogy csak engem szeret. Én reagálom csak tul vagy tulságosan bennem van a féltékenység?

Segítsetek!!!


2019. márc. 3. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Tudod jól, hogy egy csapodár alak a barátod. Téged is pont olyan könnyen fog otthagyni, mint az exet.
2019. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A srác beszélget az exével? Tartják a kapcsolatot? Vagy csak a csaj próbál éket verni?
2019. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tartják a kapcsolatot..egyszer beszélgettek de csak azért mert a drága exe ál profilt csinált a facebookon és állandoan irogatott a barátomnak. Késöbb kiderült hogy az exe az. Azota mindent kitalál ami nem igaz. Multkor látott engem a barátommal és ha tudott volna ölni a szemeivel mér rég nem élnék szerintem.
2019. márc. 3. 21:15
 4/14 A kérdező kommentje:
Rám várt több mint egy évet hogy ugy is meg kapjon és tervezi az össze költözést meg az eljegyzést is erre a nő kitalálta hogy vele is össze akar költözni meg ilyenek. Párom meg semmiröl nem tud.
2019. márc. 3. 21:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a csaj kavar. Ne foglalkozz vele éld az életed. Ha azt mondta a párod hogy téged szeret meg veled tervez akkor nyilván nem lehet csapodar. Nem hagyna ott ilyen nőért.
2019. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor csak a csaj kavar. Semmiképp ne a pároddal veszekedj, pont ellenkezőleg: acsajt vastagon kakild le, a pároddal meg erősítsd meg a kapcsolatotok! Nem ad okot a párod, hogy ne bízz benne! Ha vesgejedsz vele csakis a csaj malmára hajtod a vizet!


A csaj egyáltalán hogy tud veletek kapcsolatba lépni?

2019. márc. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lényegébe ugy van hogy az én tesom ahol lakik ott lakik a barátom is és a barátom exe is tehát egy faluba laknak és nekem soha nem mer mondani semmit csak oda állit tesomékhoz és mondja a magáét tesom meg el mondja nekem...legutobb a tesómmal is ki akart cseszni mert azt mondta hogy valaki ráküldte (tesomra) a gyámügyeseket a pici baba miatt erre kiderült hogy semmi nem igaz belöle ezt is csak ki találta :( már párom is unja hogy állandoan veszekszek vele de érzem hogy bizok benne de még is félek. Föleg akkor amikor én itthon vagyok és nem vagyok mellette.
2019. márc. 4. 08:10
 8/14 anonim ***** válasza:
A tesód rágalmazásért pert indithatna a nő ellen, mert bemártotta a családsegitőknél. Lehet egy ilyen eset kell neki, hogy megkapja a pofont.
2019. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát azhogy lehet csak az a baj hogyha ezt meg is tenné a tesom a nö az letagadná. És sajnos nincs olyan aki ezt hallotta volna. Én is csak ugy tudok rola hogy tesom elmondta. :(
2019. márc. 5. 18:07
 10/14 A kérdező kommentje:
De nem a gyámügyeseknél mártotta be hanem a tesommal hitette el hogy valaki rá küldte a gyámügyeseket és a tesom utána járt és kiderült hogy nem igaz.
2019. márc. 5. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!