Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell tisztességesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell tisztességesen, intelligensen szakítani?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, és őszintén szólva leszarom már azt, hogy mások mit gondolnak. Nem akarok már senki szemében jó fiú lenni, csak élni végre, elnyomás nélkül.


Azt gondolom, semmi bűn sincs abban, ha a sérelmek miatt végre félreteszem az intelligens külsőt, és elmondom, hogy amíg együtt voltunk, akkor is r**ancként viselkedett, és sokszor én védtem ki, meg elnéztem neki a sok moslékot, amit csinált. Meg egyébként az ágyban is szar volt, mert még leszopni sem tudott rendesen.


Tudom, hogy én leszek a szemét, mert ő a nő, és a sírásával meg tudja majd hatni az embereket, főleg a femináci bandát, de leszarom. Legyen én a rosszfiú, de életemben legalább egyszer áljak ki magamért.


Na ennyi.


2019. márc. 4. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha velem szakítana a párom, és nekiállna ezeket sorolni, amiket te említettél, akkor én konkrétan beleröhögnék a szemébe, hogy mégis miért volt olyan idióta, hogy velem csessze el az idejét, ha ennyire nem feleltem meg neki?

Szerintem ezzel a dedós műsorozással csak magadat égeted le.

2019. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Legalább egyszer őszinte leszek. Többet nem látom őt sem, meg a bandáját sem.
2019. márc. 4. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Legalább kimondottan örülni fog, hogy megszabadul tőled, és lelkifurdalás nélkül keres jobbat. Nem lesz nehéz.
2019. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Keress olyat aki jol szop hagyja análbba és térden csuszik a verésért es h megerőszakold minden nap,az egy igazi nő ,neked valo,egy szinten lesztek..
2019. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem a szopáson volt a hangsúly, azt csak mellékesen jegyeztem meg, hogy még azt is elnéztem neki, hogy szarul szopott.
2019. márc. 4. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ő csak nyer a szakitással,találhat férfit.

40N

2019. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értem, hogy mi a célod ezzel az egésszel. "Elnézted" neki, hogy rossz volt? Ez csakis a te sarad, minek nézted el?

Ezzel nem kiállsz magadért, ezzel az egésszel csak hü lyét csinálsz magadból, akin nagyon jókat fog röhögni a barátaival.

2019. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kimondta neked, hogy kell? Elég annyi, vége, pont és onnantól átnézel rajta. Bármit mond, nem hallod meg, nem válaszolsz.
2019. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért arra készülj fel, hogy ő is elmondja majd a véleményét.
2019. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
:))) És most attól boldogabb leszel, ha ezeket így a fejéhez vágod? Csak ne lepődj meg, ha te is kapsz hasonlókat, hasonló stílusban.
2019. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!