Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van aki így gondolkodik még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki így gondolkodik még?

Figyelt kérdés
Szóval én úgy gondolom ha valakivel össze jönnék akkor először jobban megismerném, lefeküdnék a sráccal, hogy kiderüljön milyen a szexben stb, de manapság azt hallom hogy a 2.randin össze jöttek.. ilyenek. Ez olyan fura nekem.
2019. márc. 4. 20:18
 1/9 marcipántea ***** válasza:
55%
Nem vagy egyedül, persze, hogy van, aki így gondolkodik. Van, aki siet és van, aki nem. Találj olyat, aki veled passzol.
2019. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem ez a kérdés ihlette a tiédet?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Én nem azért feküdnék le azzal a sráccal, hogy tudjam, hogy milyen a szexben, hanem azért, mert már vágynék rá. Nagy különbség. És mi van, ha az első nem olyan jó? Akkor dobod, vagy mi?


Mindenkinek szíve joga úgy alakítani magánéletét, ahogy akarja. Ha már az elején van szex, akkor az is az ő döntése. Minden tettünknek következménye van, amiért mi vagyunk a felelősek.


Én is csak egy bizonyos ismertség után feküdnék le az illetővel.

2019. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos van, elvégre ez nem olyan egyedi dolog.
2019. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha két ember összeillik, esetleg a randizás előtt is beszéltek már sokat akkor nem olyan korai az. Ha neked megfelelő embert találsz, megvan a kémia, jól elvagytok akkor miért ne?

Egyébként szerintem nem attól függ, hogy két ember együtt van-e, hogy ez ki van-e mondva. Hanem amikor már úgy viselkednek és úgy tekintenek egymásra. Megismerni úgy sem fogod amíg nem vagytok együtt. Tök más valaki egy kapcsolatban amikor már beleadta magát mint amikor még csak randizgattok. Persze, fontos megismerni a másikat de ez szerintem nem megy úgy, ha nem viselkedtek egy párként.

Ahogy előttem is írták szexelni meg akkor kell amikor eljön az ideje, nem pedig tesztként, hogy milyen a pasi. Hogyha szerelmes vagy valakibe úgy is tök más lesz a szex ettől tehát hiába méred fel, hogy milyen vele. Úgy is sokat fog változni ha összeszoktok.

2019. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rockarc ***** válasza:

Erdemes az arany kozeputat megtalalni. Ha nagyon huzod a dolgot, le fognak lepni a sracok. Ha idejekoran adod oda magad, azzal tobbnyire nem szokott problema lenni, ha nem latsz bele tobbet egy sex-nel. Persze vannak, akik ilyenkor lelepnek, ettol nem fog megvedeni az sem, ha huzod halasztod. Vagy kiismered oket elsore, vagy keresel tovabb, hogy megtalald a megfelelot, igy mukodik.


Ha jonnek az uritotartalyos beszolasok, akkor ugord at, az o strategiajukkal lehet tokeletes partnert fogsz elsore, csak ramegy 10 eved. Arany kozeput es jo emberismeret, ez kell a parkereseshez.


42F

2019. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4:

Teljesen jól leírtad, öröm olvasni, én még sosem fogalmaztam ezt ilyen pontosan meg magamban. Köszi! 😊

#5:

Szerintem a taktikázás (azt számolgatni, hogy mikor feküdjek le a sráccal, hogy ne dobjon másnap reggel) teljesen felesleges. Nem ezen fog múlni. Volt, akivel első este lefeküdtem, volt, akivel több hónap után. Nekem fura mód az előbbiekből lettek a hosszú kapcsolataim. (Talán mert akivel nem indítjuk be egymást 5-6 randi után sem, azzal nincs elég kémia egy hosszú kapcsolathoz.)

2019. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs 5, picit frlreértettelek, tulajdonképpen ugyanazt írtad, mint én. 🙃

#6 voltam.

2019. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rockarc ***** válasza:

#6


Pacsi. Amugy en is ezt tudom megerositeni. Akivel hamarabb eljutottunk az agyig, azokkal lett tartosabb.


Mondjuk nyilvan nem rajtam mult, de biztos sokat dob mindket felen, ha tudja, hogy komolyan veheti a kapcsolatot, es kimaradnak a tulgondolos, taktikazos reszek.


42F

2019. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Én is jobban megismerném, viszont le nem feküdnék vele az ismerkedés alatt.


25/f

2019. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!