Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni, hogy egy lány szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy lány, akivel hamar jóban lettünk. Sokszor keresi a társaságom, ha odajön hozzám, szinte mindig mellém ül le. Néha piszkálódik velem,beszólogat,viccesen fejbevág a füzetével. Mivel sok lánnyal jóban vagyok, így nem mindig foglalkozom vele, ha mondjuk nagyon jól elvagyok egy másik lánnyal és utána találkoznuk, akkor van h kifejezetten beszólogatós lesz velem(persze nem hozza szóba a lányt). Nehéz rajta kiigazodni, mert chaten pl. alig van fent, ott nem is nagyon szoktam ráírni,mert van h napokig nem is nézi meg. Egyik évfolyamtársam mondta, h egyértelműen látszik azon a lányon, h szerelmes belém, de én nem úgy látom, mintha ez így lenne. Egyszer amikor többen beszélgettünk, szóajött,h se nekem se neki nincs kapcsolata és akkor mások így cikiztek minket, h nem akarunk e összejönni,és akkor ő mondta,h neem,meg persze én is ezt mondtam.
2019. márc. 4. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet nem észrevenni.
2019. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rockarc ***** válasza:

Szerintem sose fog kiderulni, ha nem lepsz. A leanyzo mar elment a falig es sorra koccalgatod neki a fejet. Menj oda hozza es mond meg neki, hogy szeretned, ha sokkal tobb idot toltenetek egyutt, es vidd el valahova kirandulni akarhova. Ez igy eleg rautalo magatartas szamara is. Ha jon, akkor megfogod a kis kezet es ugy mentek. Az erdoben pedig szabad a csok! Sok sikert!


42F

2019. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lenyeli
2019. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nedvesedik a puncija a jelenlétedben.
2019. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!