Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány barátom, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, aki nagyon tetszik nekem, sőt talán érzek is valamit iránta, de persze ezt neki nem mondtam el. A dolog azért komplikált, mivel a hölgynek 2 éves kapcsolata van. Mi legyen most?

Figyelt kérdés

A kapcsolatukról annyit mondanék, hogy az én szemszögemből elég kihalónak tűnik, még ha nem is az, akkor is teljes mértékben elmondható, hogy nem egy átlagos boldog kapcsolatban élnek. Ennek számos jele mutatható fel, de ezt most nem részletezném. Mi lenne a tanácsotok nekem, hogy mi tévő legyek ebben a helyzetben?

Tudom,hogy nem szép dolog belekotnyeleskedni mások kapcsolatába,de ha úgy érzem hogy nekem muszáj megpróbálnom,akkor vessem bele magam,vagy inkább ne üssem bele az orrom?



2019. márc. 4. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ne üsd bele az orrod. Csak ők tudják, hogy milyen volt a kapcsolatuk.
2019. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, nem szakít vele előbb miattad.
2019. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát azért megér. Legalább tudod hogy mire számíthatsz.
2019. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rockarc ***** válasza:
73%

Akkor legyel ott, amikor szakit. Ha hozzad fordul, akkor toled varja biztonsagot. Ha nem, akkor tokmindegy te mit erzel, a budos eletben nem fog osszejonni veled. Beleronditani egy kapcsolatba amugy sem szerencses, konnyen az lehet belole, hogy teged is megutal.


42F

2019. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Türelem, nem ajánlom, hogy bele avatkozz, inkább visszalépnék kettőt a helyedben. Ami azt jelenti, hogy ha tényleg langyos az a kapcsolat, és te fontosabb vagy a hölgynek akkor lépni fog. Ha nem akkor akkor hagynám.
2019. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Avval még kiegésziteném a történetet,már ha számit valamit,hogy a hölgy számára nem vagyok közömbös,nyilván valóan látszik rajta,hogy szimpatikus vagyok számára,sőt keresi a társaságom is,és nem is kell mondjam,hogy nagyon jól elvagyunk és elbeszélgetünk stb.. Csak valahogy fél kimutatni valójában hogy mit is érez,vagy azért mert nem szeretné tönkretenni az előző kapcsolatát,vagy talán mert fél a változástól,nem tudom.Ez az első kapcsolata amiben most van.Lehet csak igy most jó neki,és nem szeretne ezen változtatni.
2019. márc. 5. 00:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz a kapcsolatukba.Hagyd békén.
2019. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem,hogy a lány boldog és azt sem tudja,hogy létezel.Bocsi
2019. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a lany bír téged, mint embert, ezért kedves veled.
2019. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy csak belemagyarázod azt is, hogy rossz nekik (vagy ő nem érzi annak annyira), és azt is, hogy tetszel neki.


Megértem amúgy a helyzeted. Én is voltam ilyenben, és a lány gyakorlatilag egyértelművé tette, hogy nem vagyok számára közömbös, de nem léptem. Így tartottam korrektnek és féltettem is magam a csalódástól. Azóta is bánom, és valószínű, hogy bánni is fogom életem végéig. Úgy gondolom, hogy itt csakis a saját érdekünket kell nézni. A saját boldogságodért csak te tehetsz!


Nekem a kivárás nem jött be, nem szakítottak és lehet, hogy nem is fognak sosem. Én is így gondolkodtam, hogy ha ennyire szeretné ezt, és azt meg nem, akkor szakítana előbb. Csak azt felejti el az ember, hogy ami számomra egyértelmű lépés lenne, nem biztos hogy másnak is az gyakorlatban.

2019. márc. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!