Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapig voltunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig voltunk együtt a barátommal, akibe nem voltam igazán szerelmes, de most hogy egy napja szakítottunk mégis hiányzik. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nehéz volt elmondani neki, hogy nem működik semmi sem köztünk igazából. Tűz és víz vagyunk jellemre,de most mégis mindig ő jár a fejembe. Amikor viszont együtt voltunk akkor meg alig gondoltam rá, ha elváltunk.
2019. márc. 5. 11:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Mert hozzá voltál szokva hogy ugymond melletted volt. Túl leszel rajta :)
2019. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inlább valakivel,mint senkivel érzés?
2019. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerek vagy. Az kell, ami nem a tiéd. Ha megkaptad, már nem kell.
2019. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nem lehet a Tiéd, mindig az kell,

Neked ez a kereszted, a sorsod ami hajt.

De ha megkaptad, már nem érdekel,

Ott rohad a szemétdombon majd."

2019. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy miért hiányzik amikor még csak bizseregni sem bizseregtem tőle amikor megcsókolt, vagy hozzám ért.
2019. márc. 5. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfelejtetted milyen.sz@r egyedül,és most eszedbe jutott.Így a semmilyen lónyál is jó lenne,csak legyen.valaki.
2019. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás.
2019. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan semmi sem hiányzik rajta? Nem volt semmilyen tulajdonsága, ami megfogott volna, hogy amiatt kedveld meg õt? Semmi okot nem adott arra, hogy kicsit is megszeresd?

Az ilyesmit nem tudom megérteni, hogy tud valaki belemenni ilyen kapcsolatba, olyan személlyel, aki iránt semmit se érezne.

Ha nincs is szenvedély, attól még lehet más érzés, ami összetart két embert. Pl. volt viszonyom olyan emberrel, aki mellett jól éreztem magam, tetszett emberileg és aranyosnak, jófejnek tartottam. Nem voltak valami bizsergetõ szenvedélyes csókjai, mégis szerettem õt valamilyen módon.

Nem tudom, hogy mi értelme van összejönni valakivel, aki iránt semmit nem érzel, közömbös ember számodra.

2019. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tettszett a humora, kedves is volt, jól éreztem magam mellette, de ez nem szerelem volt, maximum barátság lehetett volna extrákkal, de olyat nem igénylek.

Kellett egy bizonyos idő, hogy kiderüljön össze passzolunk-e vagy sem.

2019. márc. 5. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert most egeyedül vagy és ilyenkor az ember könnyen megijed, hogy "rosszul döntött esetleg", még 1-2 nap és ki is hevered ezt az érzést. pont ilyen kapcsolaton vagyok től. 2 napig a frász kerülgetett, hogy lehet mégis rosszul döntöttem, aztán 1 héttel később már rájöttem, hogy nagyon is jó öntés volt.
2019. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!