Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne szeressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szeressek bele?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Adott a párom aki 27.

Jó ideje együtt vagyunk már,megvolt az eljegyzés, összeköltözés stb.


Az első évünk úgy telt el mint a filmekben, nagy volt a szerelem. Mostanra is talán még érzem mert kötődöm hozzá, de ahogy telnek az évek, egyre jobban az van hogy megkérem foglalkozzon velem vagy csak legyen ott ha főzök este munka után, legyünk együtt, ne a tvt gubassza vagy játszon, telefonozzon. Az ágyban minden működik de azt érzem ha valamit megkellene tennie értem akkor neki mindegyé vállik a dolog. Sokszor próbáltam neki erről beszélni, mindig megigéri változtat de soha. Ennek ellenére azt érzem szeretem.


Azonban 1 éve dolgozom egy helyen. Megtetszett talán egy kollégám vagy nem tudom. Zavar a jelenléte, szeretem az illatát. Feszélyez és dadogok ha ott van. Ő 32 éves.

Egész nap csak rajta jár az eszem.


Sose beszélek vele. De mit csináljak. Félek beleszeretek.


2019. márc. 5. 12:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Az van bennem, hogy biztos én ezzel a férfival akarok összeházasodni , gyerekeket aki nem vesz figyelembe? De nem vagyok olyan lány hogy megcsaljam akár csak lelkileg is.
2019. márc. 5. 12:03
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ebből csere lesz.
2019. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
És ha Te nem tetszel a munkahelyeden a férfinak?Vagy az nem lehet?Mert akkor ugye nem lesz megcsalás.Legalábbis vele nem.
2019. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el a párodnak a kétségeidet ha szeret be fog ijedni.A munkahelyedet hagyd ott ha nem akarsz zavart.De te tudod
2019. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt amúgy honnan tudod, hogy a kollégád is bele menne, hogy megcsald vele a párod? Vagy abba, hogy lecseréld vele?


Szerintem az ilyesmi nem úgy mūködik, hogy megtetszik neked valaki és már a jövõt tervezed vele a párod helyett. Lehet, hogy a háta közepére se kíván. Nem értem, hogy mibõl derült ki számodra rögtön, hogy lehet valami komolyabb ebbõl.

2019. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy tetszem neki.

Észre sem vesz. Ezt tudom.


Nem az a kérdés, hanem az hogy nem szeretnék bele szeretni és akárcsak lelkileg máshoz kötődni.


A páromat is szeretem de azt érzem gondolkodom hogy biztos ezt akarom-e. Az illető a munkahelyemen nem lényeges, jelenlegi kapcsolatom szeretném megmenteni. Eszem ágában nincs megcsalni csak attól tartok nem normális amit érzek.

2019. márc. 5. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Hát ez az érzés valóban nem normális és nem a megcsalás miatt mondom, de tulajdonképpen hogy lehet lelkileg kötōdni valakihez, aki észre sem vesz? Ez alapból nem igazán normális és nem csak ezért, mert kapcsolatban vagy. Szingli nōknél is elég szánalmasan néz ki az ilyen.
2019. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
De. Normàlis. És nagyon jó, hogy el mered magadnak mondani a kételyeidet, félelmeidet, mert ez azt jelenti, hogy őszinte vagy, és ha ennyire bànt màr az is, ami most zajlik benned, akkor biztos, hogy tiszteled a pàrodat és a kapcsolatotokat is. A legfontosabb, hogy ezt vele beszéld meg - nem a kollégàt, csak ami kettőtöket érint- olyan komolysàggal, hogy vegye észre, hogy vàltoztatni szükséges. Adj vmennyi időt, utàna úgyis érezni fogod, hogy szàmàra van- e olyan fontos ez az egész, mint szàmodra.
2019. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is átéltem már hasonlót, mondjuk mi csak 2 évig voltunk együtt, az első 1 év tényleg csodálatos volt, nagy volt a szerelem, de 2 év után nagyon lapos lett... nem ugyanazok a dolgok érdekeltek már bennünket. Egyik este egy férfival álmodtam akivel egy munkahelyen dolgozunk, és kicsit csalódott voltam, hogy az akkori párom mellett keltem. Azután én is éreztem a vonzalmat a másik férfi iránt és akkor jöttem rá, hogy nem szeretem a páromat már. Ő szakított velem végül mert már ő sem érezte azt amit az elején éreztünk. A kollégámmal végül nem jöttünk össze, bár majdnem, de ettől függetlenül most úgy érzem nagyon jó, hogy vége lett annak a kapcsolatnak.
2019. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem ez ketton all. Nem csak rajta , hanem rajtad is !

Te is meglepheted eppen a parodat valamivel !

egy szexi fehernemus sztripptizzel... vagy akarmi izgalmassal, nem csak mindig a ferfira kell varni - es ezt nokent mondom !

2019. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!