Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem elvakìt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem elvakìt?

Figyelt kérdés
Régen nagyon vonzó nőnek láttam az exem. Még a szakìtás után is. Mióta elengedtem, viszont teljesen másként látom. Feltűnt pl hogy akkora homloka van mint egy lónak. Furcsálom hogy az előtt nem vettem észre.

2019. márc. 5. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra az alacsonysága lett zavaró, ami egyáltalán nem érdekelt, amíg szerelmes voltam.
2019. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El âm,de még hogy vakìt.
2019. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is megszépíti a másikat.
2019. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen 1x nálam is előfordult, szebbnek láttam az illetőt.
2019. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen igaz, a szerelem megszépíti azt, akit szeretsz. Kicsit olyan, mint amikor bemégy a diszkóba józanul, és alig látsz jó nőt, aztán X sör után már mindegyik bombázó. :)


De ezt furcsa így fordítva is hallani, hogy szakítás és elengedés utána tudat alatt eltűnik ez a megszépítés. Nekem nem tűnt fel hasonló változás, kb. ugyanolyannak láttam az exeket évekkel később is. De kapcsolatban is észrevettem azért a hibákat, pl. egy kis plusz kiló itt-ott, narancsbőr, ráncok, stb. Csak nem érdekelt, ezzel együtt szépnek tartottam. Viszont egy idegen, akibe nem voltam szerelmes, annál sokkal inkább feltűntek ugyanazok a dolgok.

2019. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!