Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja az ex hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja az ex hogy várjunk meg egy kicsit, ne találkozzunk egy ideig?

Figyelt kérdés
Talalkozgattunk sokat mostanaban. Aztán jött neki egy alkalmi nő,aki már nincs. De hogy újat akar. Akkor miért nem mondja meg kerek perec,hogy itt a vége,nem akar már semmit. A válasz: nem tudja hogy ennyi volt e koztunk. És hogy várjunk meg. Közben én arra varjak, hogy ő csajokat tesztelget? Szerintetek ez nem gaz?
2019. márc. 6. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért h legyen fix punija két nő közt..
2019. márc. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra számít,hogy rájön a randizgatások mellett, Te kellesz neki igazából.De ez még nem történt meg.Az meg rohadt kényelmes,hogy közben maga mellett tart,mert fix pont vagy.Amùgyis arra kérni,hogy várjál még miközben ő vígan éli az életét,elég önző.Ráadásul többesszámban írtad,várjunk még..De az exed nem ezt teszi,hanem ismerkedik.Neked is kellene.
2019. márc. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, neked ezt mondani, kell? Annyi önbecsülésed nincs, hogy Te azt mond, hogy ez így neked nem felel meg? Mi az, hogy jött egy alkalmi nőcske, édes szívem, Te is alkalmi nőcske vagy, ha éppen nincs más téged húz a kukacára, ha meg akad jobb vagy frissebb akko te a kispadon várakozol.
2019. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez engem is dühít. Mondtam is neki,hogy akkor ne találkozzunk. Erre irt másnap de csak ennyit,hogy nem akart megbántani. Aztán egy hét múlva mintha mi se történt volna egy másik temarol irt. Lelkesen. Aztán egy fel óra múlva már alig reagált. Szerintem nem arra vár,hogy rájön mégis én vagyok az igazi,hanem tudja hogy nem,csak nek mondja meg. Mit gondoltok erről?
2019. márc. 6. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom erről, hogy menthetetlen vagy.
2019. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
" Szerintetek ez nem gaz?" De igen. A részedröl!!!
2019. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha és az ő részéről egyáltalán nem igaz? Csak én vagyok a hülye hogy remenykedek.
2019. márc. 6. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól gondold, talonba vagy tartva, nagyon gáz tőle. És mivel te ezt hagyod, fikarcnyi tisztelet sincs irántad részéről.
2019. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!