Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet azt megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet azt megérteni azt, hogy valakinek nem való komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

A f**zba már azokkal, akik állandóan mindig próbálják rám erőltetni a komoly kapcsolatukkal szóló maszlagot. Ostoba nők így érvelnek nekem:


"Egy meghitt, boldog párkapcsolatnál, nincs jobb... Hát nem jobb, amikor a szerelmeddel együtt keltek feküdtök... stb.


Nem, k**ára nem.


Amikor ex-barátnőm itt volt nálam, alig vártam már, hogy szex után menjen haza, mert gépezni akartam, meg mást csinálni. Egyszerűen nem bírom elviselni azt, amikor a nők állandóan vinnyognak, hogy hiányzok, vagy letolnak, hogy milyen bunkó vagyok velük, mert más fontosabb. De ha egyszer olvasni akarok, akkor mégis mi a f**zért nem lehet megérteni, hogy majd máskor találkozunk, mert most nincs kedvem.


Na, az ilyenek miatt hanyagolom a komoly kapcsolatokat, és rohadtul idegesít már, amikor női ismerőseim azzal b*sztatnak, hogy de "nekemiskellakomolykapcsolat" Nem kell.


Ismerkedéssel amúgy nincs gondom, elég sok csajt ismerek, szerencsére hozzám hasonló mentalitásúakat is, szóval a szexuális kapcsolatot illetően nem szenvedek hiányban.


De ezek a romantikus gyalogok? Áhh... szerintem törölni fogom az összes ilyen FB-ről is, mert a nyálas profilképeik sem érdekelnek.


2019. márc. 6. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Oh,én megértelek kismackó.Ha elég sok egy alkalmas pics*t ismersz,akkor mire fel durci?Nem aludtál este,annyit gépeztél,vagy ez a fű hatása?
2019. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Én tök megértem, hogy valaki nem akar kapcsolatot.

Az ilyeneket viszont úgy utálom, a te stílusoddal élve f***nak kellett neked barátnő, ha utálod a kapcsolatot? Miért kell hülyíteni, átverni másokat?

Az meg, amilyen indulatosan nyilatkozol a témáról... nem lehet, hogy nálad nem stimmel valami?

2019. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem csak értelmes csajokat ismerek, hanem szellemileg visszamaradottakat is, akik a "meghitt komoly kapcsolat" maszlagot nyomatják, és próbálnak meggyőzni, hogy milyen jó dologból maradok ki.


Az persze senkit nem zavar, hogy ugyanezek a pitsák 2-3 éve még nem egy embert szoptak le egy házibulin.

2019. márc. 6. 14:04
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagybátyám azt tanította nekem, hogy először szépen kell beszélni. Ezt minden esetben így is teszem.


Amikor pl. a vallással jönnek, akkor szépen elmondom, hogy nem hiszek semmiben, mivel tudományos beállítottságú vagyok. De amikor tovább győzködnek (térj meg, mert elkárhozol), akkor onnantól elküldöm őket a pitsába a vallásukkal együtt.


Kb. ugyanezt teszem az említett nyálas csajokkal is, és ebben semmi rosszat nem látok.


Alapból elég fax vagyok, de tudok rendes is lenni azokkal akik úgy viszonyulnak hozzám.

2019. márc. 6. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt az incheknek magyarok
2019. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy kérdés, mi az isten nyiláért pörögsz ezen? Te tudod magadról, hogy ilyen vagy, ahogy említetted még problémád sincs ilyen téren, mert a szexuális és egyéb társas igényeidet van lehetőséged kielégíteni, mit érdekel az, hogy másoknak mi a véleménye? Nekik úgy jó neked így...Változni úgy sem fog ebben semmi attól hogy ezen vered magad még nem lesz kevedebb ember aki a komolyabb kapcsolatot preferálja. Nyilván az embereknek inkább a maguk dolgával kéne törődnie és képesnek kéne lennie mindenkinek arra, hogy felismerje attól neki valami így jó nem biztos, hogy másnak is még egy adott diéta sem válik be mindenkinek mert mások vagyunk és ez így természetes. ilyen emberek mindig is voltak és mindig is lesznek akik "jobban tudják" mi jó neked, te szépen megvonod a vállad, hogy kösz nem és le van zárva az ügy. A fölösleges mérgelődés és hiszti amúgy sem vezet semmire.
2019. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kispofám, majd ha felnősz, rá fogsz döbbenni, hogy ezzel a hozzáállással nem fogsz normális nőt kapni. Tudod 28 fölött már nem arra vágynak a nők, hogy csak szexre kelljenek.

Szóval vagy megtanulod, hogy a nővel foglalkozni kell és hogy bizony néha félre kell tenni a gépet vagy a könyvet és kicsit dolgozni a kapcsolatért, vagy egyedül fogsz maradni.

A bunkó lyukhuszárság csak egy ideig működik, de mikor már nem kislányok, hanem érett nők lesznek a célpontjaid, onnantól nem fogsz labdába rúgni!


Mellesleg: nemhogy komoly kapcsolat, de nő sem való neked! Nőj fel!

2019. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs felnőni.


Még nem fejeztem be a tanulmányaimat, de mellette jó álláslehetőségeim is vannak. Csajok vannak az életemben, ott vannak a haverok is, sirály minden.


Inkább maradok ilyen, nem szenvedek semmibe hiányt csak kopjanak le rólam a "normális nők".

2019. márc. 6. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"sirály minden", ez körülbelül úgy hangzott, mint amikor apukám bejött velem néha általános suliba, és osztálytársaimmal próbált "vagány szlenggel" beszélni, kevés sikerrel. :DDDDD

Nagyon dedósnak tűnsz, és nem azért, mert nem akarsz kapcsolatot. Vannak tök jó barátaim, akik nem tartanak igényt "normális" kapcsolatra, ők emellett valahogy értelmes, érett emberek, nem ilyen frusztrált ovisok, valahogy nem is nagyon számolnak be arról, hogy bárki piszkálná őket..

2019. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudok komolyabban is beszélni, csak akkor olyan stílushoz volt kedvem.
2019. márc. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!