Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan (lány) akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan (lány) akinek a 2. Szerelme teljesen felülmúlta az elsőt?

Figyelt kérdés

A kérdés háttértörténete, hogy összejöttem pár hónapja egy lánnyal.


Nekem ő az első barátnőm, neki én a második, egy 2 éves kapcsolata volt.


Romantikus alkat vagyok (vagy egyszerűen férfiatlan és gyáva, nem jöttem még rá az igazságra) de belehalok a gondolatba, hogy neki én nem az első vagyok.


Néha annyira zavar ez, ha belegondolok... hogy szakítani tudnék vele.


Mindketten 20as éveink elején vagyunk. Tudom hogy éretlen vagyok stb. Úgy érzem a legnagyobb hülyeséget követném el, ha ezért szakítanék vele, amikor szeretjük egymást.


De a tudat megmérgez... :/ Köszönöm a hozzászólásokat!


2019. márc. 6. 23:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szó szerint annyira fel tud idegesíteni ez, hogy olykor hozzáérni sincs kedvem.


Nem akarom hogy ezt észrevegye, tuti nem minden okes velem... de baromira szenvedek ettől. Azt is tudom hogy másoknak ennél csak nagyobb múltjuk lehet... (nem bántva senkit, de nekem nem tudom valaha menni fog-e hogy elfogadjam)

2019. márc. 6. 23:06
 2/13 anonim ***** válasza:

Az exeim pl. biztos mindkettőnek jobb lett a következő, mint én voltam.


Jellemző.

2019. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi a legjobb, a második legjobb az első. Szexben, meg úgy mindenben. Szerintem ezt verd ki a fejedből, mert nagyon gáz. Az zavar, hogy tapasztaltabb, mint te? Szerintem ezt hagyd, ez a múlt, tök jó lehet együtt, ha el nem rontod. Iszonyat butaság ezen rágódni.


N.

2019. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen jó lenne együtt, de keresem még a "mentséget".


Tudom senkinek nem kell mentegetőzni stb, de amíg nem magyarázom meg magamnak (és jó lenne ha őszintén sikerülne, nem csak bebeszélnék magamnak valamit), addig nem tudom átölelni őt úgy, ahogy pár hete tudtam.


Nagyon rágörcsöltem a témára. Belegondolni, hogy fogta más kezét, filmeztek, együtt voltak stb, számomra kiábrándító.

2019. márc. 6. 23:39
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

A kiábrándítóbb az, hogy mire te összejössz vele, már túlvan mindenen az előző barátaival és neked már csak a nagymama style marad, szex egyáltalán nem, nagyanyáink ruhatára, szigorú (jó rövid, már-már katonás) frizura stb.


Te már nem fogsz vele jó élményeket átélni. Ha nem jön össze kb. 22 éves korodig, utána már nem fog, mert az első az első marad neki, még akkor is ha szar volt. És nálad már ott lesz a rengeteg előítélet, és pont telibeszarja addigra már a romantikát, a szexuális dolgokat meg pláne.


Ez a szar ebben. 25 éves kor felett kb. nincs értelme semminek.


És tényleg.

2019. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig jobb volt az utána levő, hisz eszembe sem volt lejjebb adni. Csak azzal álltam szóba, aki tudta űberelni az előzőt.

Te viszont menj el szakemberhez, mert nagyon betegen gondolkozol. :/

2019. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jöjj össze egy szűz lànnyal , ha ez tèged ennyire bànt..

Jobban teszed ha szakítassz vele. Az a làny nem érdemel meg egy ilyen beteg embert , mint amilyen TE vagy!!

2019. márc. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nalad vmi nagy baj van a toronyban es mire rajossz h ez semmit nem szamit, el fogod vesziteni ezt a csajt, aztan majd jon a kovetkezo kerdes h hogy szerezzem vissza eletem szerelmet?

Megsugom altalaban nem az elso az "igazi", szerezz egy szuzlanyt aki majd ket ev jaras utan dob mert meg elmenyeket akar...

Egyesek azt sem becsulik mar ha valami csak szimplan jo, problemat kell generalni.

2019. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második magasan felülmúlta az első és a harmadik magasan felülmúlta a másodikat.


Szerintem érdemes lehet a szorongásaidról egy erre szakosodott pszichológussal beszélni. De már lehet, hogy az is segít, ha megkérdezed a barátnődet, hogy mi jobb veled és érdemes lehet-e változtatni valamin.

2019. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne?

Nekem az eddigi kapcsolataim közül az első volt a legsemmilyenebb, ha minden áron rangsorolnom kellene.

De minek jöttél össze vele, ha ennyire zavar? Kereshettél volna szűz lányt.

Hozd rendbe inkább az önértékelésed, én azt mondom, mert ezzel a mentalitással meg tudod mérgezni a kapcsolatot..

2019. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!