Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik nap kedves velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap kedves velem, mintha tetszenék neki, máskor pedig levegőnek néz, vagy lenézően viselkedik velem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy kollégámról van szó, kezdetben úgy éreztem, mintha bejönnék neki, majd egyszercsak hideggé, közönyössé vált, úgy éreztem, mintha megutált volna. Azóta ez a két állapot váltakozik. Ami ezzel a gond az az, hogy bár eleinte közömbös voltam, most mintha éreznék iránta valamit. Én házas vagyok, és sosem viszonoztam a közeledését, és most úgy érzem, ez tönkre is teheti a kapcsolatomat. Szégyellem is magam, és szeretem a férjem, mégis érezhetően már nem vagyok közömbös. Ráadásul neki is komoly kapcsolata van. Szerintetek szándékosan csinálja ezt? És ha igen, miért?

#tetszés #hullámzás #munkahelyi viszonyok
2019. márc. 7. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért amiért te is.
2019. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ne ezzel foglalkozz, hanem azzal, hogy házas vagy és mégis más farkán fantáziálsz.
2019. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

...


Beteg emberek rovat.


Amúgy nálunk is van ilyen kolléga, vén perverz, de ha megjelenik a felesége azonnal lemegy papucsba :D Mókás látvány. Kompenzál.

2019. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Tetszel neki, de mivel tapasztalt férfi, tudja hogy a nőknek nem szabad túl közvetlenül kimutatni a tetszést, mert a nők az izgalmas dolgokra, drámázásra gerjednek.
2019. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Taéán rájött, hogy mit veszíthet. Már ha van gerince. Ha nincs, akkor talonba tett.
2019. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak dugjatok. Nem kell szétkúrni senki házasságát.
2019. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dhugni akar
2019. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
4-esnél a nyerő gondolat, amíg úgy érezted bejössz neki csupán legyezte a hiúságod, amint leszart már is nedves a bugyid, és róla fantáziálsz.
2019. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Érzelmekre alapozva ez kevés.

Jelen esetben a férfi irányít?

Labilis,unott a kapcsolatod,izgalmakra vágysz?

Belemész,vagy sem a nő választ,a férfi dönt.

2019. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy szereted a férjed, a kérdés már csak az, hogy úgy szereted, mint a tesódat, vagy mint a haverodat, vagy mint apádat, mindegyiket szeretetnek nevezzük. De szerintem, nem alakulhat ki érzelem egy másik férfi irányába, ha te tényleg szerelemmel szeretnéd a férjed. Magadat ne csapd be. A biztonság nem szerelem.
2019. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!