Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény esetleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény esetleg?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj ,akit kb 1 és fél éve ismerek,nekem már az első pillanattól nagyon szimpatikus volt ,aztán elkeztünk jóban lenni ,kezdett valami alakulni ,de a nyár végén megismerkedett egy sráccal akivel addig jutottak ,hogy ugy néz ki szeptembertől összeköltöznek,reménykedhetek még valamiben?(amúgy ő tisztában van vele mit érzek iránta)

2019. márc. 7. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Game over.


Nem kellett volna 1,5 évet húznod.

2019. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában van az êrzéseiddel. Összejött mással.

Nálam ez a kuka kategória egy lánnyal kapcsolatban. De ha neked a reménykedés ad valamit akkor nyugodtan

2019. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy jött össze a másik sráccal, hogy tudott az érzéseidről, akkor egyértelmű, hogy nem viszonozza azokat. Felejtsd el.
2019. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Havernak tekint. Felejtős.
2019. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is game over
2019. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön össze az összeköltözős dolog a másikkal,akkor talán ló heleyett a szamár lehetsz.De amùgy nincs.És szamár sem akarsz lenni szerintem
2019. márc. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban reménykedhetsz esetleg, hogy tanultál belőle és legközelebb, ha akarsz valamit, akkor nem tökölsz ennyit. Nyugi, nem vagy egyedül én is jártam már így.
2019. márc. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
késöbb esetleg ,ha pár év múlva találkozunk ,vagy ha valamilyen csoda folytán össze vesznek vagy valami
2019. márc. 8. 07:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd,sose tudni.Lehet igen,lehet nem.De ne várj rá.De ha mégis jön,és még Te is akarod az csak jó lehet.
2019. márc. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szép ebben, bármikor bármi megtörténhet, de erre alaponi hiba lenne. :) Éld szépen tovább az életedet, legyél nyitott és legközelebb ilyen helyzetben legyél sokkal tökösebb, rámenősebb. :)
2019. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!