Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy kapcsolatban levő lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban levő lány beleszeret egy másik fiúba, mekkora eséllyel hagyja el a meglévő barátját?

Figyelt kérdés

Szép lassan kialakult kettőnk között egy mély kapcsolat, ami egy nagyon jó barátság fűszerezve azzal h nagyon tetszünk is egymásnak. Éjjel-nappal beszélgetünk, nagyon sokat gondolunk egymásra és már egyre rosszabb amikor nem láthatjuk egymást (pl hétvégéken).

Egyikőnk se mondta ki így nyíltan, hogy szerelmesek is lennénk, de azért eléggé egyértelmű.


Ilyenkor mekkora esély van a váltásra? Felnőttek vagyunk szóval nem olyan egyszerű lenne kivitelezni.


2019. márc. 10. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nehezen jönnék össze egy ilyen nővel, hiszen ha a barátját csak így képes mellőzni érzelmileg, akkor en is járhatok így vele.
2019. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

If you love two people at the same time, choose the second one, because if you really loved the first one you wouldn`t have fallen for the second.


Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.


'Johnny Depp

2019. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha komolyan tenyleg szerelmes akkor elhagyja.. (már elhagyta volna)

Ha nem hagyja el akkor csak te erzed igy.

2019. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek válaszolók. Ugyan is, voltam már ilyen helyzetben, és simán elhagytam volna a párom, ha biztosra tudtam volna hogy a másik tényleg komolyan gondolja velem. És nem vagyok az a fajta aki bárkit lecserélne az újra. Az a kapcsolat amúgy is véget ért. És ha már mást szeret az ember, akkor ott már nem tarthat sokáig a régi.
2019. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, en is ismerem a mondast de neha erzi ugy az ember h ez csak egy fellangolas es a biztosban maradni jobban megeri. Elobb utobb ugyis elmulhat a szerelem.
2019. márc. 10. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az első válaszolóval vagyok.


Ki tudja, mikor leszek én, akit elhagynak egy következőért.

2019. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha akart volna valamit, akkor már lépett volna. Egy kaland vagy, tartalék és ennyi.
2019. márc. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elhagytam. És feleségül mentem az újhoz.
2019. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2


>Johnny Depp


Te jó ég... azért, mert híres, mindjárt igaz, amit mond? Ez az idézet túlegyszerűsítő ostobaság, csak arra való, hogy az önismerethiányos, éretlen emberek racionalizálhassák a romantikus ideájaik üldözését, miközben párról párra vetődnek.


Kérdező: remélem, nem hiszed azt, hogy erre létezik számadat. Ez attól függ, hogy milyen ember ő, a párja, te, milyen az ő kapcsolatuk, a ti kapcsolattok, mindannyiótok anyagi és szociális háttere stb.

Ha felnőttek vagytok, akkor szépen megbeszélitek ezt a kérdést, meg minden mást is, és eldöntitek közösen, hogy mi legyen.

2019. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak akkor fogja elhagyni ha tutira biztos benne hogy az új pasival kialakul a kapcsolat, vagy már közben ki is alakul. Addig nem fogja dobni a meglévőt. Biztosra mennek, okosak.
febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!