Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, de egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de egy másik férfi nagyon tetszik. Folyton csak rá gondolok. Volt valaki ebben a helyzetben és mesélne a tapasztalatairól? 22L

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor örülök, hogy nincs barátnőm.
2019. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Voltam hasonló helyzetben. Szakítottam a barátommal, és összejöttem a sráccal, aki tetszett. Nem olyan bonyolult, mint ahogy elsőre hangzik.
2019. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan, kérlek, soha senki nem volt még ilyen helyzetben. A párkapcsolati problémák és megcsalás kategóriákat pusztán passzióból hozták létre. Lehetőségeid:

A) A barátoddal maradsz, nem foglalkozol a másik fickóval. Előbb-utóbb elfelejted.

B) Otthagyod a barátodat, és elkezdesz közeledni a másik fickóhoz, remélve, hogy ő is szimpatizál veled, és nem az lesz, hogy két szék között seggre esel.

C) Nem hagyod ott a barátodat, hogy legyen egy "biztos" pontod, és úgy kezdesz el közeledni a fickóhoz. És ennek az egyszerű flörtöléstől a két párhuzamos kapcsolatig van millió féle árnyalata.

Csak rajtad múlik, hogy melyiket vagy képes megtenni, és melyikhez van gyomrod.

2019. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen, nem pusztán tetszik, szeretem. Ezt sokáig elnyomtam magamban, de már nem nagyon bírom. Hamarosan eldől, mi lesz ebből. Természetesen ha alakul valami, tiszta vizet öntök a pohárba.
2019. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért kell azért leszólni valakit, mert más teteszik neki kapcsolatban? Ó, ugyan, persze ti pasik rá sem néztek más lányokra... Nem csalta meg, csak vonzódik hozzá, azt meg, hogy kihez vonzódik az ember, nem tudja irányítani.

Kérdező, he ez csak a fellángolás szintjén áll, az lenne a legokosabb tőled, ha minél több időt lennél a barátoddal, hogy elfelejtsd. Nem is ismered, amiket róla szőttél, azok valószínűleg csak ábrándok.

Ha szerelmes lennél, az más lenne, mert akkor felmerülne, hogy 2 emberbe hogy lehet szerelmes az ember és mit nem találtál meg az elsőben, ami miatt beleszerettél másba. De a te esetedben még nem ilyen bonyolult a dolog.

Simán csak verd ki a fejedből és ennyi. Azt nem irányíthatod, hogy kihez kezdesz vonzódni, de a gondolataid felett tudsz uralkodni. Ne keresd a bajt. Ezért butaság lenne eldobni a mostani barátodat.

2019. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

“Természetesen ha alakul valami, tiszta vizet öntök a pohárba.”

Na ja, az a minimum, hogy megvárod, nehogy már két szék között a pad alatt maradj, ugye? Elmész, ahova gondolom...

2019. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

$z@r helyzet én fordítva vagyok félig meddig fiu vagyok és nagyon tetszik egy lány épp ezért csak rá fókuszálok most hogy még véletlenül se legyen mással kapcsolatom mert a csaj részéről egy nagyon nagy szemetseg lenne ez hogy folyton másra gondolok de közben vele vagyok... szoval jah szemet vagy nagyon...


De a tanácsok az hogy döntsd el magadban hogy mit akarsz! Lehet hogy ez csak egy kis felllangolas, sorolj fel minnél több dolgot amit szeretsz a barátodban és aki most tetszik és amelyekből több van azt nyilván jobban kedveled...

2019. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

“$z@r helyzet én fordítva vagyok félig meddig fiu vagyok” (sic!)


Szóval csak félig meddig vagy fiú? Az milyen?

2019. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lemaradt a vessző gondoltam senki sem olyan hülye hogy igy értelmezi....
2019. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5: "Miért kell azért leszólni valakit, mert más teteszik neki kapcsolatban? Ó, ugyan, persze ti pasik rá sem néztek más lányokra... Nem csalta meg, csak vonzódik hozzá, azt meg, hogy kihez vonzódik az ember, nem tudja irányítani."


Teljesen felesleges a kirohanásod. Érzelmileg már megcsalta a srácot. A pasikat meg ezen az oldalon mindentől függetlenül szidják. Nehogymá' olyan szinten egyoldalú legyen az oldal, hogy egy nőnek ilyenkor se lehessen leírni egy választ, ami nem csak buksisimi.

2019. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!