Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, két párkapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, két párkapcsolatotok között mennyi volt a leghosszabb idő, míg szinglik voltatok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan, hogy kettő között. Még mindig az első párommal vagyok együtt.
2019. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a laza kapcsolatokat is vesszük, akkor semennyi. Ha nem, akkor kb. fél év + 1 év.
2019. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 évnél tartok. Még soha nem volt ilyen hosszú idő.
2019. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2016. januárjában szakítottunk, vagyis már több mint 3 éve és ez a leghosszabb.


De azóta voltam kb több mint 10 csajjal alkalmiban, vagy szexkapcsolatban. Csak nem esek szerelembe.

2019. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szándékosan nem kell kapcsolat, csak dugó pajtik vannak, és sokkal jobban érzem így magam
2019. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eleve 23 évesen vesztettem el a szüzességem, egyszer volt egy másfélhetes kapcsolatom, azt inkább nem számítom. 3 évig együtt voltunk 23 éves koromtól, majd szakítottunk, de még mindig együtt élünk másfél éve. Ez így elég szar, de talán idén már szét tudunk költözni, és végre csajozhatok.

28F

2019. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt sosem kapcsolatom még az életben. 37. éve vagyok egyedül.
2019. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 év és most pont 20 éves vagyok :DDDD
2019. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!