Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai nőkben miért van kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőkben miért van kevés érzelem, empátia, tolerancia?

Figyelt kérdés
Nem szeretik, ha szeretgetik őket, vagy kis ajándékkal meglepik és nem örülnek.

#érzelem #mai nők nők
2019. márc. 14. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint nem vagyok mai nő. :(
2019. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani. Nem mindenki ilyen. Én pl. rettentően romantikus és érzelmes nő vagyok 28 éves létemre is.
2019. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts. Vannak ilyen nők, és lehet, hogy eddig csak ezzel a típussal léptél kapcsolatba, de szerintem a többség nem ilyen, én sem. Nem is az ajándék, de a szeretés, szeretgetés alapvető igényem.
2019. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes.

Én úgy látom, hogy pont a férfiak akarnak kiirtani rasszokat, szubkultúrákat, vallásokat.

2019. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
Mert gyökerek.
2019. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert egyre kevésbé vannak ráutalva a férfiakra.
2019. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárkitől senki nem szereti. Mit szólnál, ha egy meleg pasi akarna megszeretgetni?
2019. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Maximum toled nem kellenek nekik az ilyenek.

Ram is hajt egy fiu,de nekem nem jon be. Tole nem kell a testi kozelseg.

A tolerancia nem azt jelenti,h a nekem nem tetszo fiuval majd jarok,h neh megsertodjon.

A pasik azt hidzik,h az ajandekert cserebe jar neki a szex. Igy inkabb nem fogadok el semmit.

2019. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem unod még? De szeretjük. A párunktól. Idegen pasi ne adjon semmit, ne kedveskedjen és ne hízelegjen, hanem normális, barátságos emberi kontaktust tartson fent.
2019. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Senki se szereti ha rá akaszkodik egy lúzer
2019. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!