Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire boldog az a páros,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire boldog az a páros, akik az együtt töltött idő, pl. nyaralás alatt a nap legtöbb részében a telefont nyomkodják és állandóan posztolnak arról épp merre járnak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Semennyire.

Valójában ők nincsenek együtt, max fizikailag.

2019. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Milyen irigy valaki:D


Hogy érted, hogy állandóan? Úgy gondolom egy posztolás nem kerül sok idōbe, fél perc, amellett bōven marad idejük egymásra is.


Bár én sem támogatom a facebook függōséget, de úgy gondolom nem csak azok szenvednek benne, akik posztolnak. Abszolút facebook függō lehet olyasvalaki is, aki nem posztol, de mások posztjainak böngészésével üti el az idōt, na meg azon, hogy mások képein csámcsogjon.


Te mennyire vagy boldog?

2019. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

A párom szeret képeket megosztani, nekem Facebook-om sincs, csak névlegesen. Van, hogy ha nyaraláson vagyunk, este megosztja a képeket arról, hol voltunk aznap, van, hogy csak akkor, ha hazaértünk.

Nem értem, mi baj ezzel.

Rólam is hihették ma is, hogy hozzá vagyok nőve a telefonomhoz, mert azzal köröztem a boltban, holott csak a páromnak küldtem el egy üzenetet (és elolvastam a választ) a bevásárlásra vonatkozóan, tehát hozzak-e ezt is, vagy elég az, ami van?

2019. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-3. Nem vagyok sem irigy, sem féltékeny senkire. Az okát sem tudjátok miért kérdeztem. Nem esti posztolásról van szó. Hanem kb. fél óránkénti-óránkénti posztolásról és állandó messengerezésről. De mindenki magából indul ki, előbb gondolkodjatok mielőtt rosszindulatúan vádaskodtok.
2019. márc. 15. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező világosan megfogalmazta : "a nap legtöbb részében a telefont nyomkodják"

Nem az esti egyszeri Facebook posztolásról van szó, hanem szinte egész nap Facebookozik a pár ahelyett, hogy egymással foglalkoznának, vagy kirándulnának, fürödnének stb stb...

2019. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Kb annyira lehet boldog, mint az, aki ilyeneket kérdez.
2019. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

#5 Láttam, hogy így fogalmazott, csak azt nem értettem, hogy kell elképzelni a helyzetet:D A kérdezō egy sztalker, aki titokban figyeli, hogy mit csinál a pár?


Amúgy ja, abban mindenki egyetért, hogyha valaki szószerint egyfolytában posztol, az marha idegesítō, ilyenkor az illetō törlésre kerül, vagy legalábbis leállítom a követést.

2019. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Irigy vagy rájuk, ha ez ennyire foglalkoztat.
2019. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Fotózni mindenki szokott nyaralás alatt. Megosztani meg 2 másodperc.
2019. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki kifelé éli az életét, az kb. minden esetben kompenzál valamit.
2019. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!