Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt de még mindig szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt de még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Időt kért, közben megcsalt, kibékültünk, szétmentünk de 3 hónap után találkoztam vele és hiába van új barátnőm, teljesen felkavart és újra azt érzem hogy hiányzik.Nem hiszem hogy békülne már velem!És azt sem tudom hogy közeledjek felé....Azt hiszem hagynom kéne de azt érzem hogy mi eggyek vagyunk :(
2019. márc. 15. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább engedd el, csak "rámennél"...
2019. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Időt kért és közben megcsalt? Szóval szünetet tartottatok és mással dugott vagy hogyan is? Hagy, ez csak ilyen elvonási tünet. 10 évig voltam a barátommal, nekem is hasonló van már egy éve. Jól megvoltunk, de nem működött.
2019. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!