Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az igazi?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek tartom magam, mert az első szerelmem mellett vagyok már évek óta.

A kapcsolatunk kezdeti szakaszában megismerkedtem az egyik barátjával, akivel egymásba szerettünk. Testileg sose csaltam meg vele a páromat, de lelkileg borzasztóan nehéz időszak volt..

A párom nagyon sok mindent tett értem, családom helyett családom volt és túlságosan tiszteltem, hogy elhagyjam másért, ráadásul a barátjáért így vele maradtam. Elmondtam neki mit érzek, ő is én is megszakítottunk minden kapcsolatot a barátjával. Ez volt vagy 5 éve.

A héten azonban vásárlás közben összetalálkoztunk vele. Mikor megláttam úgy vert a szívem! Úgy érzem a mai napig megvan köztünk a vonzalom viszont a párommal is minden rendben van. Mindig arra jutok, hogy kár lenne egy bizonytalanért felrúgni a kapcsolatunkat, kár lenne az évekért, de a barátja iránt sokkal hevesebb érzéseim voltak és vannak.

27/N



2019. márc. 15. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

nem arról van szó, hogy melyik az igazi...


Te nem szenvedélyből, nem vágyból, és a szerelem miatt vagy a jelenlegi pároddal, hanem azért mert mint ember tökéletes számodra, tökéletes társ számodra, egy társ, egy élettárs.


elnyomtad az érzéseidet és így élsz vele.


Vagy elnyomod továbbra is az érzéseidet ahogyan eddig tiszteletből, és élsz továbbra is vele együtt félig meddig hazugságban, ahogy eddig is, és eddig is nagyon jól elvoltál...vagy lépsz.

2019. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy ez a nagy "szerelem" a másik iránt egy dugás után elmúlna. A te döntésed, hogy kit választasz, de egy idő után mellette is eljöhet ez a pont, hogy megint jön valaki.
2019. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik az igazi?Azt nem tudom,lehet egy harmadik,de a jelenlegi nem.Hálából maradni valakivel az egy biztosan tuti recept a boldogtalan êlethez.
2019. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!