Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal anyukák, akik nem apát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal anyukák, akik nem apát keresnek esélytelen h normális kapcsolatot találjanak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem esélytelen, csak nehezebb.
2019. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mind apát is keresnek, még ha ezt tagadják is.
2019. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Honnan tudod? 😂😂


A gyereknek van apja aki 100%-ban odateszi magát,normális kapcsolatot ápolnak a szülők is. Elváltak külön élnek..

2019. márc. 15. 23:33
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
“Mégjobb”:van egy kandúr aki gyerek ügy végett időközönként be-betoppan , ellenőrzi az újat hogy kényezteti-e eléggé a gyereket persze tényleges fegyelmezési jog hiányában. Meg kell hagyni “csábító” terep
2019. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Istenem😂


Vicc, azon férfiak egyike aki félti a 20 kilós seggét az extől :D A nők sem ilyen társra vágynak!! Aki így indít, az apa igenis nevelje továbbra is az anyával a gyereket.. Függetlenül attól h párkapcsolatban élnek e vagy sem.

Nem kell mindenben a rosszat látni, v talán jobb lenne a gyereknek ha az apja le**ná?

2019. márc. 15. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nekem se kéne ilyen, tetszik vagy sem.
2019. márc. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fiatal anya legkésőbb két év után újra komoly kapcsolatban él, ahogy én észrevettem. Mi is váltunk, akkor azt mondtam, hogy látni se akarok többé pasit. De az élet úgy alakította, hogy pár hónappal később már kopogtatott a szerelem.


Az viszont egész biztos, hogy ha valakivel összeköltözöl, akkor a gyereknek ő lesz az apaminta. Ti lesztek egy család. Úgyhogy akiből nem nézed ki, hogy jó apja lenne, azzal inkább ne kavarodj össze. Rengeteg ilyen sztori van, mikor a nő nem apát keres, stb, aztán a gyerek nyakára visz egy olyan nevelőfatert, aki pokollá teszi az életét. Nem fogja vigasztalni, hogy két hetente a vér szerinti apja normális vele két napig.

2019. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nemrég majdnem összejött egy ilyen helyzet. A nő nagyon bejött, és kivételesen a nőnek is bejöttem. Egyrészt megijedtem a helyzettől (nagy távolság, bizonytalan kapcsolati háló a másik félnél, stb.), másrészt részemről is van egy negatív, hátráltató tényező...

Nem lett belőle semmi: bánom is, de valahol azt érzem, hogy ennek így kellett lennie...

2019. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 te mit szólnál, ha az új párodnak lenne egy közös projektje egy másik nővel, akivel emiatt folyamatos kapcsolatban vannak, néha felugranak egymáshoz stb.


ez nem sok pasinak lesz vonzó. keress olyanokat akiknek ok a nyitott kapcsolat és akkor mellette ő is szabad marad.

2019. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem a magam nevében beszélek kedves kérdező mert ahhoz hogy én összeálljak egy gyerekes nővel ahhoz annak kb californiai celebnek kéne lennie...ismerőseim elmondása bőven elég. Ők a rossz zsaruk akik már amiatt gonoszok mert fogat mosni küldik a gyereket jön a “nem vagy az apám”lemez. Apuka beállít holmi csecsebecsével viszi fagyizni . Gyerek sajnálkozik miért nincsenek együtt a szülei persze azt hiszi az új férfi a boldog újraegyesülés akadálya ... újra újra eszkalálódó feszkó... szóval nekem soha nem volt pálya egy nő gyerekkel csomagban de a környezetem is megerősített abban hogy kötetlen kaland még oké több nem éri meg ilyen felállásban
2019. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!