Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, hogy eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy eddig életem során csak 1 ember hozott ki belőlem érzelmeket?

Figyelt kérdés
Akárhányszor ismerkedem,egyszerűen nincs meg a vonzalom,nem tudok kötődni senkihez se. Bár sokan próbálkoztak,hogy a legjobbat adják saját magukból,én még se tartottam magamhoz valónak,így abbamaradt az ismerkedés. Aki igazi érzelmeket hozott ki belőlem,azzal sajnos összevesztem és lassan 3 éve nem láttam,nagyon hiányzik. Borzasztóan rossz,hogy nem jöttem be neki,és elutasított. Az a legrosszabb,hogy van valakije,és így esélyem sincs összejönni vele. Hogyan fogadjam el? F
2019. márc. 16. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valójában alacsony az önbizalmad? Ilyenkor tudat alatt azt hiszi az ember, hogy őt úgyis elhagynák, megcsalnák, nem kellene hosszabb távon senkinek... ezért direkt olyan csajokkal ismerkedik, akikről tudja, hogy úgysem illenek hozzá, nem jön össze velük. Így ez ego védve van (hiszen ismerkedik, próbálkozik), de ugyanakkor nem is kell belevágnia egy párkapcsolatba, amiről a felszín alatt azt gondolja, hogy úgyis halálra ítélt dolog.
2019. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lusta vagy emberek közé meni, nyafogni kényelmesebb és a neten még simogatják is a buksidat mint az oviban hogy a másik gyerek volt a gonosz

Baromi sok embernek megfelel a naiva szerep

2019. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érzelmek alatt a vad szerelmet érted az elég ritka dolog. Másnál is ritka, csak a legtöbb ember nem ezt keresi.
2019. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!