Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mindenkinek megadatik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mindenkinek megadatik a kétoldali egymásba zuhant szerelem amiből egy életen át tartó kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés

#szerelem #mi más
2019. márc. 16. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű a válasz: nem.:D De gondolom erre már rájöttél. Akkor nem lenne ennyi válás, megcsalás stb.

Vagy ez ilyen költői kérdés volt?

De pl. én alapból sz.r vagyok mindenféle emberi kapcsolatban, tök nehezen kezdek el valaki iránt kötődni, szóval részemről senkivel nem lenne "egymásba zuhant szerelem"-ről szó. A mostani párkapcsolatomnál is 2 hónap után kezdett valami szerelem féle ébredezni bennem.

2019. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Sok embernek. Csak a nagy részük azt várja, hogy magától minden működik egy ilyen kapcsolatban. De ez nem így van. Hiába hatalmas szerelem, ha nem dolgoznak minden nap a kapcsolaton akkor el fog múlni a szerelem és el fogják cseszni a kapcsolatot. Az emberek nagy többségének több ilyen nagy szerelem is megadatik. De a legtöbbet elrontják hosszú távon.
2019. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem költői kérdés. Csak megláttam egy válaszban és gondoltam kiírom kérdésként megfogalmazva. Én is kapcsolatban vagyok 1,5 éve és elég komoly de nagyon laikus vagyok a témában (első NAGYON komolynak kapcsolatom) Imádom a párom, még magamnál jobban is, pedig ismerve magam önközpontú vagyok, de kinek nincsenek kétségei, hogy vajon megadatik-e neki az a bizonyos, vagy épp már abban van, akkor miért kételkedik? Így tényleg költőinek tűnik, de csak a fáradt agyam játszadozik lehet. Az egóm mindennek az útjába áll az életemben. Sajnos ezt érzem.
2019. márc. 16. 22:09
 4/16 A kérdező kommentje:
1.nek*
2019. márc. 16. 22:09
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedve 2. hozzászólónak:

És ha az egyik fél úgy érzi, hogy a másik nem tesz bele eleget akkor mégis mi tévő legyen az 1.? Szóvá tételnél az 1. megharagudna nagy valószínűséggel...

2019. márc. 16. 22:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan emberrel együtt lenni, akivel az ilyen legalapvetőbb problémákból is sértődés van. Az ilyen ember alkalmatlan párkapcsolatra. Ha nem tudod vele megbeszélni ha problémád van akkor semmi jövője nincs a kapcsolatnak.
2019. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy amikor azt hittem, viszonzott, az tévedés volt és leginkább sosem voltunk egyszerre szerelmesek egymásba. Az olyan igazi nagy szerelem meg annyira ijesztő, hogy többnyire elmenekül belőle az egyik vagy mindkettő.
2019. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A helyzet a következő: Lehet a közeljövőbe tovább tanulás miatt messze költözik (ha felveszik), már beszéltünk erről, azóta elég feszült a hangulat köztünk, de ha nem akar beszélni róla hiába erőltetem... bántja ez őt is, azóta nem tesszük bele magunkat 100%-ig.
2019. márc. 16. 22:25
 9/16 A kérdező kommentje:
És ebben támogatom! Kövesse az álmait! még csak most jöttem rá hogy mennyire nem fair az élet, nem csak család, de párkapcsolatok szempontjából sem.
2019. márc. 16. 22:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha igen, mindenkinek, akkor mégis van egy kivétel: én.
2019. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!