Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogyan rázzátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan rázzátok le a zaklatókat?

Figyelt kérdés

Mi lehet a megfelelő praktika...?


Van egy srác, aki mindig felkeres. Régen randiztunk párszor, de nagyon tahónak, bunkónak tűnt, és próbáltam levakarni, de nem tudtam. Nem hitegedtem őt, soha nem mondtam neki olyat, amiben ő reménykedhetne..


Van hogy telefonon, viberen, messengeren keres meg. Nem tudom lerázni, tiltani már letiltottam, de őszintén megmondom hogy félek tőle.


Először kedvesen utasítottam el, akkor mindenféle csúnyát mondott rám, utána tiltottam. Viberen is, telefonon is felkeres többször, nem érti meg hogy nem érdekel. Kommunikálni nem lehet vele, már azzal is próbálkoztam hogy barátkozok, de nem ment. Ő egy sggfej és kész...


Ha tovább folytatja a zaklatást, akkor rendőrségre fogok menni, de nem hiányzik h a bíróságon is lássam a fejét... már ott tart hogy ismerősöket keres fel és kifaggat rólam..


Mi az ami elrettenti az ilyen pasit? Hogyan hassak rá? Legyek én is tajbunkó hogy kiábránduljon?


2019. márc. 18. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Tekintsd levegőnek szó szerint,ilyen egyszerű
2019. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszolok neki és nem veszem figyelembe a megkereseit. Nem értem, hogy kereshet meg, ha mindenhonnan letiltottad.
2019. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Kommunikálni nem lehet vele, már azzal is próbálkoztam hogy barátkozok - hihetetlen hogy "zaklat", tenyleg :"DDDD
2019. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ott rontod el, hogy másodszor is kedvesen utasítod el, és haverkodni akarsz.

Azt hiszi, hogy csak kéreted magad.

Egyszer egy udvarias, de hűvös elutasítás elég a legtöbb esetben. Ha ebből nem ért, akkor másodszor nyugodtan küldd el az anyjába, úgy hogy neki ne legyen kedve még egyszer találkozni. Ne érdekeljen, ha megbántod, legalább leszáll rólad.

2019. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Vagy nézd levegőnek, vagy legyél vele bunkó, ha nagyon messzire megy, jelentsd a rendőrségen, és azt sem baj, ha szerzel egy kutyát.
2019. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!