Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
A mostani párom mindent megtesz értem, főz,mos,takarít nekem,úgy,hogy nem is élünk együtt és nem kérem rá. Mindenben támogat mindig és mivel nekem alapvetően nagy a szabadság vágyam,mármint haverokkal találkozgatás stb ezt is megadja nekem. De nagyon ragaszkodó és bújós és én nem vagyok ilyen. Ez engem zavar,hogy minden idejét velem akarja tölteni,és néha úgy érzem nem nagyon akarja,hogy sörözzek a haverokkal,hanem vele legyek. Hetente 2estét tudunk csak együtt tölteni a többi napon meg 2órákat telefonálunk.Hogy lehet ilyen gyerekes és önző?
2019. márc. 18. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Talán úgy hogy néha őt választod és nem a haverokat.

F27

2019. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De en ugyerzem minden idomet vele toltom,es nekem valamiert ugy jon le,hogy neki ez sem eleg es az agyamra megy
2019. márc. 18. 14:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A heti 2 este és a "minden időmet vele töltöm" között mintha lenne egy kis különbség.
2019. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez a heti 2 nap amit vele töltesz, semmi.
2019. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy úgy érzed nagyon anyáskodó, nem kell hogy mosson, főzzön rád, stb.. Szervezz olyan napokat, hogy ő is elmegy sörözni veled vagy pár haverral elmentek valamerre és csatlakozik, menjen el ő is a barátnőivel mászkálgatni. Tedd hozzá hogy szeretsz vele lenni, de mindkettőtöknek vannak teendői, kiakar kapcsolódni.


Így ezek alapján úgy tűnik nem passzoltok egymáshoz, túlságosan elüttök egymástól. Szerintem annyit lehet tenni amennyit írtam, ha nem működik, akkor lehet ez nem sokáig tart, mert már most frusztrált vagy miatta.

2019. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Heti 2 este az semmi... nem csoda, hogy akaszkodik. Haverjaiddal hányszor sörözöl?
2019. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokan örülnének egy ilyen nőnek.
2019. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hat heti 2x minimum sorozunk es arra nincs egy rossz szava sem,csak most is akartam azokon a napokon amikor vele lennek,az elsonel nem volt egy rossz szava sem,de a masodiknal mar kiakadt.
2019. márc. 18. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Jogosan akadt ki. Találtál egy klassz nőt erre elbaxod.. majd megbánod.
2019. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neked nem való az ilyen nő..úgy néz ki...
2019. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!