Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, milyen típusú férfiakért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen típusú férfiakért érdemes mindent megtenni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Erények, pozitív tulajdonságok érdekelnének. Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat :)32N.

2019. márc. 19. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent senkiért.
2019. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Akit szeretsz.

A minden az a józan ész határain belül értendő.

2019. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ilyen férfi.
2019. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindent senkiért, de sok mindent olyanért, aki viszonozza is.
2019. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Azokért akiknek van lelke. A párom ilyen, és hihetetlen cuki tud lenni meg figyelmes. Na érte bármit megteszek.
2019. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember a világon, akiért szó szerint MINDENT megtennék. Tudod, nem ugrom kútba és hasonlók. :-)
2019. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
A drogos, alkoholista, agresszív, csalfa, link alakokért szokták a mindent általában, az ellenkezőért pedig az ellenkezőjét. Ha fordítva lenne, az szerintem mindenki megelégedésére és örömére szolgálna.
2019. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Karena26 ***** válasza:
Aki értem is mindent megtett már.
2019. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én párom egy olyan ember, aki mindig mellettem áll, ha sokat panaszkodok, mert éppen olyan napom volt is végig hallgat és nem annyit mond rá, hogy az jó. Egy olyan ember, akire mindig számíthatok, mind lelkileg, mind anyagilag (pl. tudom, hogy ha ott tartanánk, hogy költözni akarunk, mindent megtenne azért, hogy jó legyen, így értem). Ambíciózus, becsületes, romantikus. Igaz, nem egy Adonisz, de személyiségre főnyeremény. Na, érte talán úgy megtennék bármit, emberi kereteke között persze.
2019. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!