Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjam meg amig ö is szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg amig ö is szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

Kb fél éve váratlanul belépett egy srác az életembe, mint ahogy a tündérmesékben szokás. Elsöre hatalmas volt a vonzalom oda vissza, és egyszerüen csak értetlenül álltunk egymás elött, hogy ez hogy lehet, ez valami féle csoda.

A környezet amiben ez az egész zajlik/zajlott, az a munkahelyünk, olykor nyugiban a munkán kivül. Közös müszakok, együtt dolgozás, szünetek, minden egy hatalmas rózsaszin vattacukor felhö.

Már az elsö perctöl kezdve nem voltunk egymásnak közömbösek, ö is ezt állitja rólam, viszont menet közben derült ki hogy neki barátnöje van. Ez már akkor az eleján lesokkolt, hogy de akkor miért flörtölt velem ennyire intenziven? Végül is nem sokkal rá szét is mentek, itt próbáltam nyugtatni magam hogy nyugi, ez már nem lehet zavaró tényezö.

A hónapok teltek, ez a dolog elmélyülni látszott, le sem tudtunk egymásról szakadni, mindig beszéltünk, szép igéretek meg álmok, ahogy ez menni szokott.

Viszont ezek csak ilyen lóti-futi alkalmak voltak, valamiért sosem tudtunk rendesen mondjuk egy egész napot együtt lenni. Legutóbb is csak háritott amikor lehetett volna.

Testi kontaktus csak kétszer volt, de csak elöjáték.

A legutóbbinál nemet mondtam, késöbb rá kidurrant nálam egy bizonyos lufi, hogy akkor mi tulajdonképpen hogy is állunk egymással? Bevallottam hogy nagyon szerelmes vagyok belé, és most van egy olyan pont az életemben, amit megosztanék vele, de ahhoz tudnom kell hogy mi van.

Elismerte hogy udvarolt elég hevesen, viszont a hideg zuhany: ö nem is szerelmes. Fontos vagyok neki, meg nem akar elveszteni, de jelenleg nem tud többet érezni.


Itt nagyon össze roskadtam, dühös voltam azán inkább minden okot magamban kerestem, váltakoztak a hangulatok. De leginkább az, hogy elöször azt állitja nem szerelmes DE még lehet az. Hogy alapozzak egy ilyen válaszra? Vagy legyek türelemmel és várjam meg amig tényleg viszont fog érezni?

Nagyon fájt megtudni hogy ö igy érzések nélkül is simán lefeküdt volna velem, mert megkérdeztem. Hogy igy megcsókol, felizgat. Nekem ez olyan barátság extrákkal szitunak tünik, kövezzenek meg de nekem ilyen dolgok nem mennek érzések nélkül.

Felpuffant és csomó dolgot a visszájára fordtva rám szórt, hogy érezzem magam rosszul. Mert hogy én siettettem, sarokba szoritottam a kérdéseimmel, de hát ennyi idö után nincs jogom tudni mi van? Megmondtam hogy a kommunikáció hiánya okozta ezt az egészet, mert valahogy el lettek ezek kerülve, holott én már rég letisztáztam volna, csak féltem, és pont ettöl.


Lassan több mint fél év után ha nem alakult ki benne szerelem, érdemes még ezt remélni? Körülményektöl függetlenül, mert mindent lehet úgy alakitani hogy müködjön a dolog, csak kérdés hogy a másik erre mennyire hajlandó.



2019. márc. 19. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó várakozást! Azért, mert te ilyen romantikus maszlagnak élted meg, attól még ő csak dugni akar.
2019. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nyilván ez volt az elsö ami nekem is lejött, de nagyon kérlel hogy ne szakitsuk meg a kapcsolatot, hogy járjunk még össze, aztán "majd lesz valami".

Sajnos elvakult szerelmesként rohadt nehéz tisztán látni, ezért is kérek tanácsot.

2019. márc. 19. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nagy vattacukor vonzalmat am a lasik csináljak. Nem magatol van a vibralas vagy valami csoda folytán, csak manipulál. Ilyenkor azt erzed meg, hogy ott helyben megdugna, mert epp olyanja van
2019. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ùgy volt szerint,hogy rajtad volt a fél év alatt a rózsaszín szemüveg,rózsaszìn köd előtted jó sűrűn,ìgy nem lâttad,hogy ő nem viseli ugyan azt a szemüveget.Volt bnője is,ezalatt hízelgett neki a vonzódásod.Majd az végetért,Te meg ott voltâl pótléknak.Szexuâlisan se vonzódhat igazán,ha ennyi idő alatt pettingig jutottatok,az is 2x.

Most kell sűrgősen eltávolodnod,és nemet mondanod a tovâbbiakban.Magad miatt főként,másrészt épp rájöhet,hogy egy marha volt.De ha nem akkor legalább nem szenvedteted magad tovább.

2019. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a többieknek. Ezt az "éhség" teszi. Nem a csoda miatt volt úgy oda, hanem mert "tele volt a töke".


Ne hagyd magad hülyíteni. Zárd le, keményen. Utána majd meglátod, hogy a magabiztos manipulálást követi a szánalmas könyörgés. Innen tudhatod, hogy végig csak az ösztön vezérelte. Az ilyen férfiak gyengék, akiket csak az élvezet hajszol. Üresek. Ne legyél naiv, minden amit mond, csak azért lesz, hogy fenn tartsa ezt az állapotot. Zárd le!

2019. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kijózanitó válaszokat.

Sajnos tudom hogy csak ez az egy jó út van, lezárni.

De az, hogy még belém vágja a késeket és meg is forgatja, iszonyú érzés. Okol már most is, én valamivel neki fájdalmat okoztam, ellenben nagyon tetszik neki hogy én érzek iránta. Nem értem miért akarja rám húzni ezeket, pléne miért akar még kivéreztetni.

2019. márc. 19. 15:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert tipikus barom.Tudja,hogy ha sikerül rádvernie a port,akkor rosszul fogod magad érezni,és megpróbálod vele tartani a kapcsatot.De a lényeg,hogy így mindenképp jól jön ki.Gyerek,aki nem vállalja a felelőséget.
2019. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak aztán meg ne fulladj a rózsaszín vattacukortól! Ha nem szabadulsz meg tőle, totál bohócot fog csinálni belőled. Azon se lepődj meg, ha egy nap majd mással látod. Az ilyenek nagyon tudnak dobálózni a szép szavakkal, aztán mikor rád unnak, otz rúgnak beléd, ahol a legjobban fáj.
2019. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#Update


Kibukott hogy végig barátnője volt, aki fel is keresett és rommá fenyített, hogy szálljak le az ő mély és több hónapos kapcsolatáról...


Könyörgöm, miért kell ilyennek lenni!

2019. márc. 25. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Passz.Jó kêrdés.Néha én is morfondírozok ilyenen.De sajna vannak ilyen emberek is.
2019. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!