Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor van az, amikor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az, amikor egy nő teljes szívből, igazàn boldog?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 20:59
 1/6 Izabella220 ***** válasza:
76%
Ez egy összetett dolog.Akkor boldog,ha sok minden egyezik az életben.Van jó munkahelye,egy jó társ mellette.Kinek mi a boldogság?
2019. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon összetett dolog. Csak 1 jó dologtól szerintem senki nem lesz boldog. De igazából semmilyen külső tényezőtől nem lesz az. Leginkább hozzáállás kérdése. Van akinek soha nem lesz boldog élete, mert egyszerűen mindenben talál negatívumot. Aki csak a körülményekhez mérten boldog az szintén nem igazi boldogság. Persze, örülök ha jól megy a meló, örülök ha tökéletes minden a párommal, de ez csak felszíni dolog. Az igazi boldogság az, amikor körülményektől függetlenül is boldog valaki. Befolyásolják persze minimálisan külső tényezők, de sokkal inkább hozzáállástól függ.
2019. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fizetés nap
2019. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
amikor megöleli a gyereke
2019. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bárki képes boldog lenni, ahogy boldogtalan is.

Nekem vannak ismerőseim akik úgy boldogok- legalábbis annak látszanak-,hogy a hátterüket ismerve nem látod ennek az alapját.

És vannak olyan ismerőseim is akik örök elégedetlenek, holott a körülményeik alapján boldogok lehetnének.


Olyan nő/férfi nincs aki hosszútávon teljes szívből igazán boldog, ezt adott időszakra/történésre teszem inkább.


Boldog vagyok mert van egy egészséges, okos gyerekem, mert van egy párkapcsolatom és a párom szeret, mert a mindennapjaimban nincs anyagi nehézség, mert élnek a szüleim és mert sikeres vagyok a munkámban.


De ebben a nagy körben benne van az is,hogy a gyerekem a saját életét éli, a szüleim idősek, betegek, az életük véges, a munkahelyemen ugyan jól végzem a munkám, elismerik, de anyagilag mégsem vagyok megfizetve azért amit végzek, és a párommal is vannak köztünk nézetkülönbségek.


Mindkettő természetes, a pro/kontra oldal, épp" ezért vannak teljes szíves boldog pillanatok, és vannak kissé beárnyékoltak. De ilyen az élet. Nem is hiszek abban,hogy van olyan akinél minden rózsaszín, bár vannak jó páran akik ezt így adják elő.

2019. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha maga elé vehet fél kiló minőségi fagylaltot és elkanalazhatja apránként.
2019. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!