Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak ha tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki igazából a szomszédom es egy helyen dolgozunk. En 19 vagyok ő 21 mikor meglát akkor mosolyog és a barátnőm vette eszre hogy nagyon szokott nézni mikor eljön ott mellettünk. Igazából nekem is tetszik, az egyik nap mind a ketten délelőttösök voltunk és kicsit késésben voltam. Ő előttük kell elmennem ha megyek dolgozni vagy a buszhoz vagy boltba. Ő pont akkor jött ki de én elmentem a kocsi mellett aztán jön és kérdezi h elvihet-e én visszakérdeztem h elviszem? Aztán mondta persze gyere szállj be. A kocsiba egy kicsit beszélgettünk. Igazából a szüleivel jóban vagyunk ha találkozunk a boltban vagy az utcában akkor igy pár szót váltunk de ő nagyon keveset van otthon mert rengeteget dolgozik. Aztán a mai nap is késésbe voltam és ugyanúgy elöttük jöttem el és kérdezte h szia jössz? Na én nemet mondtam :/ jó ötlet volt nemet mondani? Így máskor ha úgy van akkor megkérdezi h megyek-e vele vagy nem? Szerintetek tényleg tetszem neki vagy úgymond csak kedvességből vitt el?

2019. márc. 19. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Valoszinelg bejossz neki, de ezzel a lepessel, hogy nemet mondtal, visszavetetted a dolgot a sracban, most probalj meg teperni ete gy kicsit utana.
2019. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Maszturbál rád
2019. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
merev a pénisze
2019. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? Hogy mutassam ki az érzelmeimet h nekem is tetszik?
2019. márc. 19. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most amugy miert is nem szalltal be melle a kocsiba? Megijedtel? Ha igy van, akkor odamesz hozza, bocsanatot kersz es esetleg elhivod valahova.Te is kezdemenyezhetsz nyugodtan, nem kell jatszmazni. 1.voltam
2019. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem is tudom h miért nem szálltam be de már nagyon megbántam :/ szerinted így máskor megkérdezi h lenne-e kedvem vele menni vagy inkább hagyja? Írtad #1-es h kezdeményezzek én, én nem merek mert mi van akkor ha mindent tök félreérttem? Mert szokott olyan lenni h kimegyek és akkor ő is jön és ha éppen lát h egy bizonyos helyen vagyok a munkahelyen akkor eljön arra a kis csészéjével a kávéval és akkor is néz szóval így nem tudom h ezek most véletlenek vagy tényleg tetszetem neki..:/
2019. márc. 19. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, magambol kiindulva en hagynam, de o lehet nem fogja. Ha nem jonnel be neki, nem nezne folyamat 😃. Ha felsz, akkor menj oda es csak probalj beszelgetni vele.Szerintem mindenkepp tudasd vele, hogy megbantad, hogy visszautasitottad a fuvart.
2019. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szimplán kedves, de lehet az is, hogy tetszel neki. Mindenesetre most azt hiszi, hogy ő nem tetszik neked, és amíg nem bizonyítod az ellenkezőjét, addig biztosan nem fog teperni.
2019. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De hogy tudassam vele mit csináljak?
2019. márc. 20. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Odamesz, beszelgetsz, bokolsz neki 1-2-t, kezdemenyezz. Nem olyan bonyolult ez, ne feszulj ra 😃
2019. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!