Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A párommal jó a szex, de inkább "elkap", egy kis szex, kinyal utána, és ennyi. Ez kb. fél óra alatt megvan. Jó nekem, de lelkileg nem igazán kielégítő, olyan semmilyen, nincs romantika, nem simogat előtte, elkap és kész. Hiába mondom neki, nem fogja fel, hogy hiányzik valami. És veszekszik, hogy én soha nem kezdeményezek. Én se tudom pontosan, mi a bajom, talán olyan egysíkú az egész. Tudom, hogy rámindul, de így mégsem érzem magam túl izgatónak.. És egyre kevésbé izgat így a szex. Szerintetek mi lehet?
2019. márc. 20. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
a pasidnak pontosan csak arra kellesz. jó neki hogy van kit .....ennyi. vagy egyszerűen buta mint a raklap
2019. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem a második, mert tudom, hogy szeret, mert amúgy kimutatja, de a szexnél csak "ennyi jut".. Csak sajnos én se tudom pontosan megfogalmazni, átadni neki, hogy mi zavar...
2019. márc. 20. 12:01
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Mi ezt úgy oldottuk meg, amikor a párom sokkal türelmetlenebb volt (és megbeszéltek után sem volt tartós változás), hogy belekezdtünk egy játékba. Úgy kellett szeretned a másikat, ahogy te elképzeled, hogy bánjon veled. Így amikor én kezdeményeztem a szexet, akkor elnyújtottuk az előjátékot, sok erotikus dolgot csináltunk, finom érintések, lágy csókok, cirógatások... stb. Ő nagyon élvezte, és jobbnak gondolta a szexet, mint amikor elég hamar letudtuk ezt a szakaszt. Így bátran mert ő is lassan haladni a cél felé amikor odakerült a dolog.


Próbáljátok ki ti is.

2019. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ez jó ötlet! :)

Ment a zöld kéz!

2019. márc. 20. 12:23
 5/6 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Kötözd a kezét lábát az ágyhoz, aztán addig játszadozol vele amíg el nem engeded.
2019. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Szánalmas. Ilyen pasival szexelni is kár, kapcsoltban lenni is kár, de te tudod.
2019. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!