Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen sráccal?

2019. márc. 20. 18:12
 1/8 Izabella220 ***** válasza:
79%
Persze,még büszke is lennék.
2019. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a műveltség és tehetség nagyon vonzóvá tesz egy férfit :)
2019. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva, hogy nekem külsőre nem jön be nem lenne kifogásom ellene (egy másik arccal).
2019. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehetséges és kifinomult(nak látszik), de a göndör haj nálam nagyon nem bejövős.
2019. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4es itt a göndör haj mindjárt jobban vonzana mi? :D

https://www.youtube.com/watch?v=e8_HS_q7hVY

2019. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös, kicsit sem, viszont tényleg őszinte elismerésem a fickónak a sportteljesítményéért. Nagyon sokra tartom azt, aki nemcsak elkezdi, hanem végig is viszi a dolgot.

Viszont ez a fajta drótgöndör nálam már egyértelműen a taszító kategória. Én a lágy, laza hullámokat szeretem. Az átlagos férfihaj hossz (csak fölül, és ott is max. 10 cm) esetében ebből általában csak annyi látszik, hogy a haja vége behajlik.

2019. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös, én eltudnám viselni a srácot.. :D :D
2019. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebből annyit tudtam meg, hogy egészen jól néz ki, ismeri/szereti a klasszikus zenét (és tágabb értelemben gondolom a művészeteket), és gyönyörű hangja van amiért nyilván rengeteget dolgozott.

Ennyi még nem garantálja hogy összejönnék vele, de mindegyik erősen pluszpontnak számít.

2019. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!