Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sveta kérdése:

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a problémám és a történet:

4 éve szerelmes vagyok egy nagyon közeli barátomba, és ő is belém. Azonban ez soha nem volt egy működőképes dolog, mivel teljesen egyformák vagyunk. Lényegében olyan, mintha 1 ember lennénk. Az időzítés mindig rosszul jött ki. Soha nem történt köztünk semmi fizikailag. Kétoldalú plátói szerelemnek nevezném.

Nekem ezalatt volt egy 1, 5 éves kapcsolatom és több rövidebb időtartamú is. (Neki is) Minden barátom halálosan féltékeny volt rá, én pedig végtelenül szégyelltem magam.

Ezek a kapcsolatok nálam más okok miatt nem működtek, azonban úgy érzem ez engem érzelmileg teljesen leblokkolt. Egyszerűen nem vagyok képes másra úgy tekinteni, mint rá. Voltam már igazán szerelmes kapcsolatban, jóval ezelőtt. Azonban ez teljesen más, azt hiszem ő életem szerelme. Bármikor együtt vagyunk, vagy eszembe jut nem tudok másra gondolni csak arra, hogy ő a legtisztább lélek és a legcsodálatosabb ember, akit ismerek. Mindeközben, ezt a szerelmet nekem soha nem is állt szándékomban beteljesíteni. Mindig is elég volt az, hogy megtapasztalhatom ezt. Minden túlzás nélkül mondhatom, hogy ikerlángok vagyunk. Nem szeretném, és nem is tudnám ezt jobban megfogalmazni.

Lehet, hogy az életutunk még keresztezi egymást, azonban én szeretnék ebből az ördögi körből kiszállni.

Mit tudnék tenni azért, hogy ez az a dolog háttérbe szoruljon, és helyette lehessen valakivel egy egészséges kapcsolatom? Kerülnöm kéne?

Még az is hozzátartozik ehhez, hogy mindketten iszonyatosan tropán vagyunk lelkileg és pszichésen. Tehát mielőtt valaki azt mondja, hogy vele most kéne megpróbálnunk, az vegye ezt is számításba.

Bocsánat, ha kicsit össze-vissza írtam, de már teljesen kétségbe vagyok esve. Köszönöm előre is, ha valaki tud valami okosat mondani.



21/L



2019. márc. 20. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mindig igaz az, hogy azok a kapcsolatok jók, ahol különböztök. Szerinte meg kellene próbálni. Lásd be, ez egyikőtök részéről sem barátság és nem is lesz az már soha. Szóval ha elengeded, max annyival lesz jobb, hogy idővel talán már nem fogsz rá gondolni, bár ahogy írtad, eddig sem nagyon ment.

Miért nem adsz magatoknak egy esélyt? Fiatal vagy még, ha nem működik, még lesz bőven időd találni mást, továbbá a szíved is lenyugodna, hogy még se illettetek össze. Így újult erővel tudnál hozzáállni a dolgokhoz.

2019. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!