Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mondjatok olyan dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peter_mota kérdése:

Lányok mondjatok olyan dolgokat amelyekkel érzemileg ki lehet titeket elégíteni?

Figyelt kérdés
Mik azok amelyektől boldogabbak vagytok szeretve érzitek magatokat , és mivel váltható ki ezek az érzelmek?

2019. márc. 20. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálam úgy hogyha naponta beszélünk és érdeklődve kérdez felőlem, keresi az alkalmat h együtt legyünk. Szeretget, nem kell belebújni a másikba de azért nagyon jó egy-egy ölelés puszi.. :)
2019. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A figyelmesség, apró érintések, apró meglepetés (nem egy új iphonera gondolok hanem ha pl ő megy boltba és hoz valami gumicukrot vagy valamit amit tudja, hogy szeretek), összebújás, sok beszélgetés amikre később is emlékszik mert figyel rám.
2019. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Egy bizonyos, számomra "testreszabott" személyiségtípusú és nekem tetsző külsejű férfival való, számomra kellemes módon való kapcsolódás.
2019. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó olvasd el már mégegyszer hogy mit írtál, értelme nem sok.
2019. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
#4-es, arról nem én tehetek, hogy egy összetett mondat, amely, urambocsá még vesszővel el is van választva a megfelelő helyeken, meghaladja a te értelmezési képességed szintjét.
2019. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Például ha nincs igaza a páromnak akkor azt képes elismerni és bocsánatot kért amiért hibázott vagy rosszul vádolt meg valamivel vagy túl reagálta és mélyen megbántott. Az ölelés is egy jó pillanatban amikor látja hogy rám fér és kivagyok lelkileg nagyon akkor rohadtul jól esik. Ha meglepetésként kiválaszt egy filmet estére és még esetleg valami rágcsát is vesz hozzá akkor teljesen kielégült vagyok. A kirándulások is sokat számítanak a közösen eltöltött idő a modern technológia nélkül és egymásra figyelve beszélgetéssel. Tökéletes mind ha azt szeretné a párom hogy boldog legyek mellettem
2019. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szerintem meg nem hasznàljuk ezt a szót, hogy valakivel való kapcsolódàs. Tehàt ha így fogalmazol, ne csodàlkozz, hogy nem vagy érthető.
2019. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha betöri az ajtót és úgy megdönget, hogy egy hétig nem tudok leülni.
2019. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog ami szó szerint MINDEN nőnél hatásos: figyelj rá!

Nincs annál jobb érzés, mint amikor a párod emlékszik és figyel mindenre amit elmondasz neki. Mikor szembesülsz vele, hogy megjegyzett egy dolgot amit te épphogy csak megemlítettél egy félmondatban, annál nincs jobb érzés. Legyen ez bármilyen apró butaság. Beszélgetünk valami random dologról, majd valahogy szóba jön, hogy xy öblítőnek milyen jó illata van. Aztán másnap hoz haza belőle. Vagy étteremben mondod, hogy te azt a kaját nem szereted, és csak annyit mond, hogy tudja, mondtad 2 hónapja amikor itt vagy ott voltatok. Ezek kivétel nélkül minden nőnek jól esnek és igazából minden jó párkapcsolat alapja. Ennél jobban nem nagyon lehet semmivel bebizonyítani, hogy szereted a másikat.

2019. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam a teljes figyelemmel érhető el az érzelmi stabilitás. Nem arra gondolok, hogy napi 24 órában rám koncentráljon, de mikor velem van, legyen velem. Figyeljen arra, amit mondok, ismerje meg minden porcikamat, érdekelje, mi zajlik bennem, próbálja érteni és elfogadni. Ezek a vágyaim egyelőre irracionálisak, tanulom, hogyan engedhetnèk be másokat annyira, hogy ezek megvalósulhassanak, és hogy én is tudjam ugyanezt viszonozni egy kapcsolatban.


29/N

2019. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!