Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár hónapos kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapos kapcsolatban a párom szeretlek helyett aut mondja, hogy egyre jobban kötődik hozzám. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Mikor azt mondom, hogy szeretem őt, mindig ezt válaszolja. Kicsit zavar.

Miert van rossz érzésem, ha ezt mondja szeretlek helyett? Ő a férfi, én a nő.



2019. márc. 20. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem szerelmes de mondani akar valami kliséset vissza. Miért vagy együtt valakivel amíg nincs kölcsönös szerelem?
2019. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ledöbbenek az ilyen embereken, akik szerelem nélkül vannak kapcsolatban - ebben mi a jó neked? A normálisabbja ismerkedik, megszereti a másikat, szerelembe esik, aztán jön össze a másikkal. De mostanában meg tele a világ ilyen hülyékkel, akik az első randin az ágyban vannak már, aztán azon vergődnek, hogy a párjuk miért nem szerelmes.
2019. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt jelenti, hogy egyre jobban kötődik. Se többet, se kevesebbet.

Hónapok óta együtt vagytok, de nem szerelmes. Te meg mondogatod, hogy szeretlek, szeretlek. Ez így elég szánalmas.

2019. márc. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem lehet elfogadni, hogy nem vagyunk ugyanolyanok?

Mindenkinél máshogy alakulnak ki az éruelmek, nem megy csettintésre vagy parancsra. Jobb lenne, ha hazudna?

Az én párom fél év után kezdte el mondani, hogy imád, aztán majdnem egy éve voltunk együtt, mikor bevallotta, hogy szerelmes. Azóta két év telt el és már szerelmesebb, mint én. Igaz, nem vagyunk tinik.


Nyugi, még bármi alakulhat!

2019. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
En se tudok par honap alatt szerelembe esni, exemnek egy utan mondtam ki, hogy szeretlek. De o se sokkal korabban. Nem vagyunk egyformak. Es azt tapasztaltam, akik kesobb mondjak ki, hagyjak kialakulni a tenyleges kotodest, szerelmet.. Azok sokkal intenzivebben is élik meg.
2019. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy ev utan*
2019. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy ezzel akar megtartani, mert a semminél te is több vagy. Eleve össze se jövök olyannal, akivel az elején nincs kötődés, csak hónapok múlva. Tipikus dugjunk, aztán lesz valami kapcsolat.
2019. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből a "bármi alalkulhat" dologból semmi nem alakul ki. Maximum is megszokás és belenyugvás. Együtt vannak mér fél éve, megszokta a másikat és úgy van vele, hogy végül is megfelelő pár, nem hagyja el. Kialakul egyfajta kötődés persze, de ez nem szerelem. A valódi szerelem ennél sokkal intenzívebb. Ha valaki kapcsolatban tud lenni fél évig úgy valakivel, hogy semmit nem érez, utána is csak kötődést az nem szerelem, és nem egy jó kapcsolat.
2019. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!